Przemówienie ucznia z okazji zakończenia roku szkolnego

Pobierz

Przemówienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej skierowane do grona pedagogicznego i zaproszonych .. Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!. Koledzy i koleżanki!. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki w ławkach szkolnych.. Uczeń prowadzący nr 2 Serdecznie witamy wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystość.. Treść.. Choć dzieli wielka nas różnica.. Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do .Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione.. Koledzy koleżanki!. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.Przemowy okolicznościowe uświetniają na przykład prezentowane na eventach, podczas pożegnania pracownika lub szefa firmy, z okazji studniówki i zakończenia lub rozpoczęcia roku szkolnego, wypowiadane podczas rocznicy ślubu, a także przy każdej innej oficjalnej i mniej oficjalnej imprezie.. poleca 84% 1291 głosów.. Zebraliśmy.Wielkim i często spotykanym błędem spotykanym podczas przemówienia rodziców na zakończenie roku w szkole jest brak podziękowań dla osób pracujących w placówce szkolnej, a nie związanej z nauczaniem.. Zebraliśmy.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek..

Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.

Powitanie rodziców, dzieci oraz ewentualnie zaproszonych gości.. W dzień, który dla wielu z nas mimo uśmiechów na twarzach jest smutny.Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Poczet sztandarowy wprowadzić!. Koniecznie trzeba uwzględnić pracowników administracyjnych od sprzątaczki po sekretarkę dyrekcji.. Mazurek Dąbrowskiego Po hymnie.. Dyrektorze, przygotuj się dobrze, aby zaprezentować się z klasą, wdziękiem oraz z pełnym profesjonalizmem.. Mam nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. Jest to dzień szczególny dla nas, uczniów klasy szóstej, ponieważ dziś kończymy ważny etap naszego życia, jakim była nauka w szkole podstawowej.. Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. Adolf Dygasiński "Nowele i opowiadania".. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tym holu.. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.. Baczność!. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali.. Spakuj już dziś do plecaka swego promyk letniego słońca, Niech będzie z Tobą aż do roku szkolnego końca.Zatem przemówienie dyrektora przedszkola na zakończenie przedszkola musi zawierać następujące detale: 1.. Sebastian BamberskiPrzemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018..

Przemówienie uczniówPrzemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Na własne potrzeby napisałem kilka podziękowań, przemowy, przemówienia, które miałem okazję publicznie wygłosić.WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.. Pani doświadczonych - naszych młodych lat, jednak zatarła się granica, która pokoleniom stawia świat .Szczególnie serdecznie witam uczniów oddziału przedszkolnego, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną oraz uczniów klasy I i pozostałych klas.. Poniżej prezentuję Ci przykład, jak mogłoby wyglądać, oczywiście wszystko .Drodzy nauczyciele, dziękujemy wam za to.. Organizowane były przy każdej sprzyjającej okazji i zawsze dobrze się na nich bawiliśmy.. Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego.. poleca 85 %.. Były to lata obfitujące zarówno w radości, jak i smutki.. Spocznij.. 4.1.KONFERANSJER (MARIOLA): Bardzo serdecznie witamy wszystkich przybyłych na uroczystość zakończenia roku szkolnego.. Pozostawiamy nasze dzieciństwo i wkraczamy w bardziej dorosłe życie.Po uroczystej akademii nadszedł czas na spotkania z wychowawcami w salach, gdzie pozostali uczniowie klas I - VII otrzymali świadectwa..

2.Przemówienie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Myślę, że prawie każdy z nas, uczniów, pamięta dzień, w którym po raz pierwszy wszedł do tej szkoły.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.. Życzymy, żeby przyszłe roczniki wymagały mniej Waszej cierpliwości niż nasz.. Nadszedł czas pożegnania.. Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli wiele sukcesów.. Przemówienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej / Dnia Nauczyciela (ok. 2 min.). Dowartościowanie przedszkolaków poprzez pochwalenie ich.. W dzień, który dla wielu z nas mimo uśmiechów na twarzach jest smutny.. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mieli okazję spotkać się, chociażby na zjazdach absolwentów.Wierszyki na zakończenie roku szkolnego 2019.. Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Dziękujemy wszystkim .Drogie dzieci, życzę Wam dziś wszystkiego najlepszego, choć żegnam się z Wami z żalem.. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. W dzień, który dla wielu z nas mimo uśmiechów na twarzach jest smutny.. [wierszyk na początek roku szkolnego] Nadszedł kres szalonych wakacji, Więc trzeba już pomyśleć o nauce i koncentracji..

Język polski.Przemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020.

Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku.. Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Jeszcze przez miesiąc , może dwa będziecie wspólnie żyć tymi samymi problemami- egzaminami maturalnymi, egzaminami zawodowymi, wyborem uczelni, a my , wasi wychowawcy .Przemówienie dyrektora liceum z okazji zakończenia roku szkolnego powinno zawierać następujące elementy.. Lecz nie rób przy tym smutnej minki, Bo na zabawy z kolegami też będą chwilki.. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. Powitanie rodziców i uczniów a także grona nauczycielskiego.. Spędźcie je mądrze i odpowiedzialnie.. Do hymnu państwowego!. Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września - dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Gratuluję Wam tych osiągnięć.Jako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.. Szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice, Koledzy i Koleżanki !. Dyrektor szkoły .. Nadszedł czas pożegnania.. Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.. Edukacja - to okres, w którym jesteś nauczany przez kogoś, kogo nie znasz, o czymś, czego nie chcesz wiedzieć.. Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach.. poleca 85 %.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Jeśli podczas uroczystości uczestniczą osoby oficjalne to także należy powitać te osoby.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim słonecznych wakacji a absolwentom sukcesów w dalszej edukacji.Przemówienie z okazji rozpoczęcie roku szkolnego w klasach I (ok. 2,30 min.). Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Cieszę się, że po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski spotykamy .Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. Pozytywne roztoczenie przed nimi wizji przyszłości tak wakacyjnych, jak szkolnych.. Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Filmy.. Ile okazji tyle przemówień okolicznościowychPrzemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Każde przemówienie dyrektora szkoły to wyzwanie, zwłaszcza tego nowo powołanego, jak ja.. Witamy .Szkoła psuje zwykle to, co zrobił dom, więc dom robi odwet i psuje to, co robi szkoła.. Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Szanowna Pani Dyrektor!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt