Opowiadanie po francusku

Pobierz

mój dom znajduje się nie daleko stadionu oraz naprzeciwko sklepu sporzywczego.Opowiadanie po francusku.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Twoje opowiadanie.. jeśli chcesz znać moje zdanie.. Chcę.opowiadanie po francusku: 1. un récit Francuskie słowo "opowiadanie" (un récit) występuje w zestawach: Hitler propos de table kricka kolos 2 2. le récit Francuskie słowo "opowiadanie" (le récit) występuje w zestawach: sprawdzian unite 5 Rzeczowniki - różne.. Francuskie słownictwo w określaniu czasu ;Opowiadanie Henri a un problème électrique po francusku dla dzieci - opowiadanie do nauki języka francuskiego - uproszczona językowo ilustrowana bajka z.. Na tej stronie stosujemy pliki cookies .Jak Pisać po Francusku?. Nie wiedzial, jak wrocic do domu.. Do tego czasu możliwość komentowania będzie wyłączona.. Mieszkaszm w Łapach , przy ulicy leśnikowskiej .. Zapraszamy do sekcji czytania!. Był bardzo głodny, wiec prosił ludzi o mleczko.. Walę szybko, a dostojnie.. moj dom jest dwu piętrowy .. Poniżej przedstawiam przetłumaczone słownictwo.. mieszkam w domu , w nowym budownictwie .. który auquel.. Widoczna niżej lista składa się z ćwiczeń dla osób początkujących w nauce języka francuskiego.. duży gros/se.. Tutaj możesz się zapoznać z tekstami przeznaczonymi do opanowania podstawowych umiejętności czytania ze zrozumieniem po francusku..

Opis wakacji po francusku.

wakacje.. Nauka.. Tłumaczenia słówka opowiadanie z języka polskiego na język francuskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: opowiadanie po francusku- prosze o sprawdzenie.. Zadowolony.. Od pytania, która je t godzina, po kluczowe łownictwo potrzebne .. nazwa un nom.OPOWIADANIE PO FRANCUSKU Raconter une histoire, czyli opowiadać historię - ile razy w ciagu dnia to robimy?. Gruszka po francusku (ELIMINACJE 2011) I. Walę gruchę w fotelu.. Pieję z zachwytu.. Autor: Opracowanie zbiorowe Wydawnictwo: Langenscheidt : Język wydania: polski, francuski Język oryginału: polski Liczba stron: 144 Numer wydania: I Data premiery: 2006-01-01 Rok wydania: 2006 Forma: książka Indeks: 69402760To opowiadanie ma status archiwalnego tekstu ze starej strony.. Cogito ergo sum .Nauka francuskiego poprzez Słówka | Lekcja o przymiotnikach | Opisywanie uczuć negatywnych - YouTube.. zadanie dodane 12 września 2010 w Język francuski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] edycja 12 września 2010 przez użytkownika misio.Francuskie tekstydo czytania.. Niezależnie od tego, czy podróżuje z do Francji, czy uczy z ię języka francu kiego, umiejętność określania cza u je t ważna.. "Le théâtre de ma vie"- opowiadanie po FRANCUSKU/B1,B2 + słowniczek.. Same ćwiczenia .przetłumacz krótkie opowiadanie wymyślone przez ciebie

powiązane słowaOpowiadanie po francusku - Słownik: polski » francuski.

Udostępnij.. Aby przywrócić go do głównego spisu, wystarczy dokonać edycji.. 0.11,263 wizyt.. 41 darmowych tekstów Premium: 70 tekstów.. Przykładowe zdania: Powiedziałam mu o imprezie, ale w kontekście opowiadania.Przeczytaj moje opowiadanie, może to ci podsunie jakiś pomysł.. mam 8 pokoi: 4 małe pokoje , jeden duży , łazienka , wc , kuchnia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt