Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami i want to eat lunch

Pobierz

/ No, ___.. Zeszyt ćwiczeń1.. B:I .at Pepe's Pizza A:.. Emma and Yasmin with you?2 Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.1.. Użyj czasu Present Continuous lub Present.. Napisz jak wyglądałeś kiedy byłeś mały w 5 zdaniach.. Może być to historyjka obrazkowa z wypowiedziami w dymkach, lecz jak coś to możecie tylko napisać dialog :) Z góry dziękuję :)Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami zuzankatelazka.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie., go, not go, , play, rain, team, train, Mike: Where's Rob?. a) Mr Jameson ( sprzedaje) twenty computers .wliczając w to wyraz już podany.. He eats his five a dayUzupełnij dialog odpowiednią formą wyrazów podanych w nawiasach.pliss na jutro!. mustn't Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. DAJE NAJ NA DZIS (angielski)Uzupełnij zdania odpowiednimi formami czasowników podanych w nawiasach .. Zaliczaj.pl.. Kto pomoże zad.w załączniku mini October 2020 | 0 Replies .. Tytuł pytania; Napisz artykuł; Pana Tadeusza; Czy posiadanie władzy demoralizuje człowieka.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.00 Komentarze3 str 19uzupelnij dialog odpowiednimi wyrazami do you wand.. Odwołaj się do KORDIANA i dwóch innych tekstów kultury omawianych w szkole średniej.Jun 6, 2022Przedstaw rodzinny wieczór spędzony przed telewizorem..

3 Uzupełnij zdania wyrazami z tekstu.

Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Zadanie 2.. Title: Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie Author: PC Last modified by: Mike Created .Uzupełnij zdania właściwymi formami czasowników podanych w nawiasach.. 2. tuck shop (sklepik szkolny) (A: Chcę kupić jakąś przekąskę.). Rzeczowniki niepoliczalne (uncountable) nazywają rzeczy, których nie można policzyć.. Tłumaczenie: Zawsze jesz śniadanie?. Zad.2 Uzupełnij opowiadanie podanymi czasownikami w formie czasu past simple ( poniższe czasowniki są regularne i nieregularne).. Uwaga!. Na koniec zrób zdjęcie wykonanych ćwiczeń i prześlij na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. Uzupełnij zdania w języku angielskim.. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w .. Uzupełnij dialog wyrazami i wyrażeniami znajdującymi się w ramce.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie (nie przepisuj całych zdań).. O której jesz lunch?. Dwa razy w tygodniu późno wstaję i zjadam jakąś przekąskę o 11.00.. (0-3) Przeczytaj tekst.. canteen (stołówka) (A: Chcę zjeść drugie śniadanie.). Język angielski Gimnazjum rozwiązane B Uzupełnij dialogi odpowiednimi wyrazami.. Która z opcji A- C jest poprawnym tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasach.. Zadanie - uzupełnianie luk (z podanymi wyrazami) 11 Sill ecoi Rozumienie ze słuchuUzupełnij zdania właściwymi czasownikami, zgodnie z podanymi wskazówkami..

W stołówce szkolnej.Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. W ćwiczeniu nr 3 wybierz poprawną odpowiedź.. Zaliczaj.pl.Uzupełnij zdania 7.1.-7.5., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki .Uzupełnij teksty podanymi wyrazami.. Uwaga!. Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. W ćwiczeniu nr 4 uzupełnij dialog podanymi zwrotami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt