Dzień chłopaka wierszyki

Pobierz

Kategoria: Dzień Chłopaka.. 24 (36 głosów) Oceń: Skopiuj .Sep 30, 2021Dziś każdy chłopak święto ma, to na nim dziś się uwaga skupia, to Tobie dzisiaj każdy życzy miłości, żebyś miał w sobie więcej zapału i radości, żebyś emocji w sobie nie krył, ze słabszych nigdy sobie nie drwił.. *** Mój chłopie kochany!. * Ja życzę wszystkim chłopakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!. Na Dzień Chłopaka .. * Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochającej cię dziewczynki.. Chłopaku mój drogi, wspaniały -.. Miej całe kieszenie pieniędzy, Obyś nie zaznał nigdy nędzy.. życzę, byś uśmiechnięty był cały, by spełniały Ci się wszystkie marzenia, by nie brakowało zadowolenia!. Niech los z kwiatów życie Ci uplata.Kochany, z okazji dnia chłopaka życzę Ci: Spełniającej życzenia gwiazdki z nieba I tyle pieniędzy, ile Ci potrzeba, W życiu samych radości I ze mną wieczornych czułości , Spełnienia najskrytszych.Sep 30, 2021Gotowe krótkie wierszyki na Dzień Chłopaka - Lubię Twoją słodką buzię Gotowe wierszyki z okazji Dnia Chłopaka - Od kogo dla kogo, co komu do tego Ostatnio dodane.. Niech dzisiaj znikną kłótnie, niesnaski i rany.. Życzę Wam- chłopcy- miłości bez liku, takiej dziewczyny, że padniecie z zachwytu, tyle kasy, że nie policzycie, bo do tylu nawet nie potraficie..

Niech szalony będzie każdy dzień.

Nawet te nie dopowiedzenia.. Z okazji Dnia Chłopaka najlepsze chcę Ci złożyć życzenia -.Wiersze z okazji Dnia Chłopaka Przyjmij dziś ode mnie me skromne życzenia.. * Wszystkiego Dobrego w dniu Święta Chłopaka życzy twoja kochana.. Kocham Cię!. Z okazji Dnia Chłopaka życzenia miłe, niech na kolejny rok dadzą Ci siłę!. Sep 23, 2021Sep 9, 2021wszystkiego dobrego w dniu Chłopaka!. Licznych sukcesów chłopie mój ukochany.. Abyś był pomocny jak komputer Szybki jak japoński skuter sympatyczny jak maskotka i słodki jak szarlotka.. Niechaj spełnią się wszystkie Twe marzenia.. Zobacz inne życzenia i wierszyki: wierszyki na dzień chłopaka wiersze dla chłopaka … Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosisz .Dziś wybaczcie nam dziewczętom,|Bo jest przecież wasze święto.|Dla nas książki, ciężka praca,|Nic nie znaczą w Dzień Chłopaka.|W dniu dzisiejszym, uroczystym,|Chce być każda mądrym, bystrym|I pamiętać o chłopakach,|O ich święcie, o ich latach.|Aby nie zapomnieć dzisiaj,|Każda z nas chce o coś spytać,|Co by każdy z was chciał dostać,|Uwzględniając tez riposta.|Skoro dzisiaj świętujemy,|To się uczyć nie będziemy.|Więc naukę zostawiamy|I życzenia wam .Wierszyki na dzień chłopaka to teksty, które spodobają każdemu chłopcu..

Nic tak nie dodaje animuszu jak życzenia na dzień chłopaka od dziewczyny.

Z całego serca życzę Ci samych wspaniałych dni.. W łóżku bądź jurny niczym byk Młody duchem, silny ciałem niczym dźwig.. Dobre i ciepłe twe serce.Mar 10, 2022Śmieszne życzenia na Dzień Mężczyzny - Przyjmij życzenia chłopie kochany Wierszyki na Dzień Mężczyzny - Kotku i jak tu Cię nie kochać, gdyś taki piękny Śmieszne życzenia na dzień Chłopaka - Dzień Twój dziś się święci więc życzę Ci tego co Cię kręci Ostatnio dodane Życzenia wielkanocne dla nauczycieli 2022 - jak napisać?Sep 30, 2021Sep 29, 2021dzień chłopaka życzenia Chłopcy mają dziś swoją chwilę, żaden z nich się dziś nie kryje, każdy świętuje, każdy raduje.. Niech dzisiaj znikną kłótnie, niesnaski i rany.. *Sep 30, 2021Aug 2, 2021Sep 29, 2021Sep 30, 2021Kotku i jak tu Cię nie kochać, gdyś taki piękny, jak tu Cię nie całować, gdyś taki słodki, jak tu Cię nie obejmować, gdyś taki ciepły.. lecz nie teraz czas na takie czułości, bo dzisiaj Twój dzień, w którym życzę Ci miłości.. Miej całe kieszenie pieniędzy, Obyś nie zaznał nigdy nędzy.. Bądź pewny i mocny, A w łóżku niczym bóg nocny.. Mój chłopie kochany!. Bądź pewny i mocny, A w łóżku niczym bóg nocny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt