Opisz zawody po niemiecku

Pobierz

(np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.jak napisac.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Zawody po niemiecku z tłumaczeniem: adwokat - der RechtsanwaltLista zawodów w niemieckim: adwokat - der Anwalt.. opiekunka do dzieci - die Babysitter.. der Traumberuf - wymarzony zawód.. Język niemiecki .. Logowanie.. Bd naj ;-d Ok. 10 zdań ;-PP Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-01-28 18:45:02Odżywia się zdrowo i uprawia sport - uprawia jogging, jeździ na rowerze i gra w tenisa.. Polub to zadanie.. sprzedawca (pani) - die Verkäuferin.Poniżej znajdziecie najpopularniejsze zawody po niemiecku wraz z tłumaczeniem na język polski.. Uważam, że mój tata dobrze troszczy się o naszą rodzinę.. pracownik fizyczny - der Arbeiter.. Zawody po niemiecku rodzaju żeńskiego mają rodzajnik die i końcówkę -in, męskiego der.. streiken - strajkować.. Rejestracja.. Tylko do SPRAWDZENIA ;) Witam.. inżynier - der Ingenieur.. kim jesteś z zawodu?. dziennikarz - der Journalist.. Zawody po niemiecku, podobnie jak w języku polskim, mają formę żeńską i męską: Der Lehrer (nauczyciel), die Lehrer in (nauczycielka)..

Zawody po niemiecku.

Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. - Jestem nauczycielką niemieckiego.. Pilne !. Przydatne wyrażenia, lekcja z obrazkami, lekcją wideo do ćwiczenia słuchania oraz mówienia.. fryzjer/-ka - der Friseur/.Zawody w języku niemieckim piszemy oczywiście z wielkiej litery.. Czym się różnią te dwa zdania pod względem znaczeniowym?. Manchmal malt er auch die Möbeln oder andere Installationen.Apr 27, 2022Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1) Liczebniki główne w języku niemieckim (1) Nazwy zawodów po niemiecku (1)Musisz przetłumaczyć "KOMPETENCJI I ZAWODÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki ..

Popularne zawody po niemiecku.

einen Beruf erlernen: wyuczyć się zawodu: einen Beruf aus|üben: wykonywać zawód: der Traumberuf: wymarzony zawód: werden: stać się, zostać: Arzt werden: zostać lekarzem: etw beruflich machen: robić coś zawodowo, zajmować się czymś zawodowo: der ArbeiterOpisz zawód lekarza po niemiecku.. Książki Q&A Premium Sklep.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KOMPETENCJI I ZAWODÓW" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Nazwy zawodów, miejsc pracy, słownictwo związane z pracą w języku angielskim.. elektryk - der Elektriker.. Język niemiecki - szkoła podstawowa.. Mam prośbę do osób znających dobrze niemiecki ;) Sprawdźcie, czy to jest dobrze i poprawcie, jak są błędy ;) Mein Traumberuf ist Ärztin.. Zawody typu specjalista czyli po niemiecku Kraft, Fachkraft będą miały w obu przypadkach rodzajnik die.. Zawody po niemiecku.. gut verdienen - dobre zarobki.. Nie powinien mieć problemów z rysowaniem plastycznym i technicznym, a także ze znajomością sztuki konstruktorskiej.4 Przydatne słownictwo.. arbeiten als … - pracować jako ….. Logowanie.. Kandydat na architekta powinien posiadać: wyobraźnię przestrzenną, uzdolnienia plastyczne.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis taty po niemiecku.CHARAKTERYSTYKA ZAWODU Architekt to specjalista zajmujący się projektowaniem i wznoszeniem budowli..

5 Zawody po niemiecku w praktyce: słuchaj & powtarzaj.

Dowiedz się więcej tutaj .von Beruf …… sein - zawód.. elektryk - der Elektriker.. Bardzo go za to szanuję.. - Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu.. • Was Sie im Moment tun.Apr 19, 2022Opis po niemiecku co prawda nie pojawia się już na nowej maturze rozszerzonej z języka niemieckiego, lecz jego elementy uwzględnia się w innych formach wypowiedzi, więc tak naprawdę i tak trzeba go umieć.. - Berufe: der Arzt - lekarz der Tierarzt - weterynarz - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Jak zapytać o zawód?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt