Fajny wierszyk na urodziny mamy

Pobierz

Twoje urodziny, które są raz w roku niech będą szczęśliwe i pełne uroku.. Szkoła - zapytaj eksperta (1566) Szkoła - zapytaj eksperta (1566) Wszystkie (1566) Język angielski (824) Język polski (380) Matematyka .Kochana Mamusiu, Zawsze byłaś obok mnie i opiekowałaś się z troska i oddaniem.. Powodzenia <3Jun 21, 2021Apr 7, 2022Jan 1, 2021Oto nasze propozycje na szybkie życzenia SMS!. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Kocham Cię Mamo Za cudowne opowiadane bajki, Za puszczane ze mną banki, Za radość do życie i cudowne przeżycia.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i żeby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.. Bo na Tobie stoi świat.. Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione.. Pytania .. Z okazji urodzin życzę Ci: wiatru, który budzi marzenia.45 propozycji na rymowane życzenia urodzinowe: Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Spełniaj marzenia i zawsze idź swoją własną drogą, która sprawiła, że jesteś .Będzie dzień urodzin naszej Mamy.. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie.. Więc serdecznie Ci winszujemy, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!.

Fajne wierszyki na urodziny.

Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy.. Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje.Mądre piękne życzenia na urodziny - Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znająŻyczenia na urodziny dla mamy.. Dałaś mi bezcenny dar jakim jest życie oraz dar bezcenny który jest mieć taką Mamę!. O Tobie dzisiaj myślę od samego rana, I tylko jedną myśl dziś w głowie mam, Za to, że jesteś - dziękuję - i moje serce Ci dam!. Żyj nam zdrowo tysiąc lat.. Zobacz inne życzenia i wierszyki: wiersze dla mamy najpiękniejsze życzenia na dzień matki wierszyk dla mamyJun 25, 2021Jun 13, 20221 day agoOto najciekawsze wiersze dla mamy: Złoto,diamenty i inne kamienie na ziemi nie mogą się równać blaskiem miłości do Ciebie.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Skomentuj życzenia Anuluj pisanie odpowiedzi.. Mamo, mamo żyj 100 lat.. Więc serdecznie Ci winszuję, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!. Dobra jak anioł, Łagodna jak baranek, Cierpliwa i pełna miłościŻyczenia i wiersze na dzień matki, wierszyki dla teściowej krótki wierszyk dla mamy Mamo moja ukochana!.

Dziś są Twoje urodziny!

Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Życzenia urodzinowe dla wnuka.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Twój .. W urodziny Twoje serce moje życzy Ci, miłości i kochania, aż do naszego skonania.Jul 20, 20206 days agoUwierz mi ten wierszyk wzruszył moją mame licze na naj.. Tylko prezentów gromada od mamy, taty i sąsiada!. Niech twa buzia wciąż się śmieje, Niechaj będą przyjaciele.Życzenia urodzinowe - dla mamy, mądre, faceta, koleżanki, gify, śmieszne, przyjaciółki, nieoklepane, gotowe, kolegi, siostry, wzruszające, mężczyzny, krótkie .. Dziś są Twoje urodziny!. A w tym sercu róży kwiat.. Nie bój się niczego, tutaj nie ma nic strasznego.. Dzień radości, szczęścia, śmiechu.. Ja ze swej strony składam Ci życzenia, aby się spełniły wszystkie Twe marzenia!. W dniu urodzin Twoich ślę ciepłe życzenia,May 9, 2022May 23, 2022May 19, 2021W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Życzenia na roczek dla dziewczynki.. W dniu Twoich urodzin wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy,Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Małe serce, które mam!. Życzenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Bądź radosny i szczęśliwy!. Przyjmij proszę moje życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz mnóstwa radości życia na codzień..

W urodziny Twoje serce moje.

Wierszyk na urodziny Dziś są Twoje urodzinki, Choć już nie ma tu choinki, .. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do .Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: wierszyki urodzinowe dla mamy znacie jakies?. Kochana Mamo, żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Mamo, mamo, coś Ci dam!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Kategoria: Urodziny.. Ocena użytkowników: / 108.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kochamŻyczenia urodzinowe dla mamy Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, Mamusiu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt