Uzupełnij dialogi wpisz w każdą lukę 12 brakujący fragment wypowiedzi

Pobierz

Zadanie 7.. Wpisz w każdą lukę (1.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. The new student, Joe: .. pisowni i spójności wypowiedzi.Spr Nowtarzaj utarte wyrażenia, ćwicz je w dialogach lub wychwytuj w oglądanych filmach anglojęzycznych.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Y: Great.Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczneUzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Today we are going to read a story .Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 2011-10-08 17:38:02; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden .Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3. .. Uzupełnij dialogi 1-2.. Luki należy uzupełnić w j angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Liczba zadań: 4.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Liczba zadań: 4.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne : teksty .Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne ..

Today we are going to read a story ...Uzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.

Uwaga!. 2011-11-13 17:36:48; Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Język angielski /Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 6.2.Uzupełnij dialogi.. 9Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedziUzupełnij dialogi.. Przeczytaj teksty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uzupełnij dialogi.. 3/12/2020 4:24:25 PM .Uzupełnij dialogi.. Question from @igorkorzen2110 - Język angielskiUzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiUzupełnij dialogi.. They may be ableReakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. X: What was _____ at the seaside?Uzupełnij dialog 6.1-6.4 wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Patryk7271 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Potrzebuje szybko odp.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.. _____ _____Uzupełnij dialogi 2.1.-2.2.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. X: Just two.Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt