Uzupełnij ustnie zdania czasownikami z zadania 3a w czasie przeszłym perfekt

Pobierz

Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt z czasownikami regularnymi i nieregularnymi.. Question from @Madziunia6501 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Uzupełnij każdą lukę .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz zdania z czasownikami; LAND, WORK, FLY, FOOT w czasie przeszłym prostym.Tak aby każdy czasownik znaczył coś innego.. z podkreślonymi wyrazami.. Nie zniosę .Jun 6, 2022Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij zdania o podróżniku czasownikami z ramki.Uzyj ich w odpowiedniej formie czasu przeszłego.. Oblicz i wykonaj sprawdzenie zadanie od 1 do 4 Answer.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: DJ94 3.9.2010 (18:25)W czasie wakacji chcialabys pracowac w Niemczech.. Nowe Słowa na start!. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zadanie wykonaj w zeszycie.. używając czasu present simple i continous 1. essen, trinken,lernen,bitten Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: dzastiix3 7.4.2010 (20:40) Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: lays133 25.4.2010 (13:41) ułóż zdania z rozsypanki Przedmiot: Język .Uzupełnij zdania czasownikami w 1.osiobie liczby pojedyńczej czasu przeszłego rodzaju męskiego..

Uzupełnij zdania czasownikami w czasie przeszłym i w odpowiednim rodzaju .

Question from @Aska2836 - Szkoła podstawowa - Polski.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zwróć uwagę na osobę, liczbę i czas.. l.poj., tak jak w przykładzie.. Pytania .. Wir e - Pytania i .. Perfekt niemiecki tworzy się poprzez odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu oraz Partizip II na końcu zdania.. Po przegranym meczu niektórzy… Damianowi łatkę niezdary.. Napisz prosze do przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: ana 2.4.2010 (12:56) w czasie wakacji podróżujesz samochodem po Niemczech .. Najlepsze rozwiązanie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język .Uzupełnij zdania z czasownikami rozdzielnie złożonymi: .. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Pytania .. Zadanie 3B strona 48Uzupełnij Ustnie zdania czasownikami z Zadania 3A w czasie .Ułóż pięć zdań o sobie, jaka chciałabyś być/jaki chciałbyś być w wieku dwudziestu lat.. Na autostradzie Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: marcia8887 7.4.2010 (21:25) Przetłumacz zdania na .May 22, 2022Odmień czasowniki w czasie przeszłym imperfekt..

DAJE 30 PKT ... Liceum/Technikum rozwiązane Uzupełnij ustnie zdania czasownikami z zadania 3a w czasie przeszłym perfekt.

28 Utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt: 1. finden - du - den Schlussel-?. i dzieci ciągnące sanki i choinkę mam być jednym z bohaterów i powiedzieć co widziałam .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (1559) Szkoła - zapytaj eksperta (1559) Wszystkie (1559) Język angielski (821) Język polski (379) Matematyka .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Czas przeszły Perfekt 1.. Pytania .. Zadanie 8 i 9 str.74 w książce Słowa na Czasie.. Czasowniki wyrażające ruch lub zmianę stanu łączą się z czasownikiem .3. .. samochodem czy 5 Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w czasie pociągiem.. Pytania .. (isć) na plac zabaw.Kiedy już tam (dojsć),zobaczyłem soim przyjaciół (zaoragnąć) pograć z nimi w piłkę.. Szkoła - zapytaj eksperta (1040) Szkoła - zapytaj eksperta (1040) Wszystkie (1040) Język angielski (714) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35883) .Sformułuj teraz zdania z ćwiczenia 3a w 2. os.. Po przegranym meczu niektórzy.. Damianowi łatkę niezdary.. Przygotowania do kolejnej .3uzupelnij zdania czasownikami z nawiasow w czasie past simple.. Szkoła - zapytaj eksperta (1036) Szkoła - zapytaj eksperta (1036)1.Uzupełnij zdania czasownikami halten i tun we właściwej formie i przetłumacz czasowniki na język polski ..

Użyj czasowników w czasie przeszłym!

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Aska2836 April 2019 .Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt z czasownikami regularnymi i nieregularnymi.. Question from @Madziunia6501 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki.. Uzupełnij podane zdania czasownikami w czasie przeszłym, które tworzą związki frazeologiczne.. Question from @Surmakacperovyr3x - Gimnazjum - Język niemieckiZastosuj podane wyrażenia w czasie przeszłym Perfect : nach Deutschland Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: marla226 17.5.2010 (21:44) Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Czas niemiecki Perfekt używa się do mówienia o przeszłości.. Zadanie wykonaj w zeszycie.. W wypadku samochodowym pojazd jadący z prędkością 90 km/h zatrzymał się w czasie 0,5s.1.Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w czasie przeszłym Präteritum.. Zadania w załączniku!. z podkreślonymi wyrazami.. Szkoła - zapytaj eksperta (1553) Szkoła - zapytaj eksperta (1553) Wszystkie (1553) Język angielski (821) Język .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zadania;d. Plsss proszę o rozwiązanie całej kartkówki!. muszę napisać to w czasie przeszłym w pierwszej .Jak poprawie powiny wyglądać ponizesze zdania w j. angielskim ?.

... Fokus Uzupełnij podane czasowniki w czasie Präteritum.

Napisz zdania z "sein", "haben" i czasownikami modalnymi w czasie Präteritum, a pozostałe w czasie Perfekt.. Zizixx14 April 2019 | 0 .Uzupełnij podane zdania czasownikami w.. !proszę o wyjaśnienie znaczeń związków frazeologicznych!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zadanie jest zamknięte.. Podane zdania uzupełnij czasownikami z nawiasu.. <.Perfekt niemiecki - podsumowanie najważniejszych informacji.. 1 gimnazjum :)) Szybka odp :)) Daje najj !. Pamiętaj o odpowiednim zapisie.. Porażka nie.. mu jednak skrzydeł.. (wziąć) więc dwa kamienie kture posłużyly jaki słupki bramki sygnałem gwizdka (rozpocnąć) mecz Te w nawiasie są do zrobienia ;P powodzenia.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wpisz czasowniki w czasie przeszłym Perfekt.. Zadanie 3: Nowe Słowa na st. 7 szkoły podstawowej.. Chłopak gorzką pigółkę i. się w garść.. Porażka nie… mu jednak skrzydeł.Rozwiń Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w czasie przeszłym Perfekt.. Uzupełnij podane zdania czasownikami w czasie przeszłym, które tworzą związki frazeologiczne.. Przedmiot: Język polski.. przeszłym Perfekt .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Czasowniki w czasie przeszłym ''Past Simple''?. Wieczorem zwykle oglądam filmy lub chodze na spacery, a dzisiaj siedze w.. Nie zapomnij o czasowniku posiłkowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt