Motoryzacyjny słownik angielskiego

Pobierz

Sprawdź naszą ofertę!Słownictwo angielskie.. Pojazdy .. - motorization, motorisationTłumaczenie słowa 'motoryzacja' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.TECH-DICT.PL to polsko-angielski / angielsko-polski słownik terminów technicznych.. Nasza baza zawiera prawie 259 000 niepowtarzalnych zwrotów i jest ciągle powiększana.Słownik motoryzacyjny polsko-angielski angielsko-polski.. przymiotnik: Określa jakość rzeczownika (np. czerwony) lub relację do rzeczownika (np. .Informacje o ANGIELSKI Słownik motoryzacyjny polsko-angielski - w archiwum Allegro.. Typy pojazdów: .. Hasła .Słownik zawiera około 12000 haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryzacji i jest przeznaczony dla osób, które zajmują się zawodowo problematyką motoryzacyjną oraz dla każdego, komu potrzebna jest znajomość angielskiego słownictwa motoryzacyjnego.Słownik motoryzacyjny polsko-angielski angielsko-polski - Słowniki językowe - Język angielski - Nauka językówmotoryzacyjny - WordReference Polish-English Dictionary.. Data zakończenia 2020-06-12 - cena 25,09 złSłownik Motoryzacyjny Angielsko-Polsko-Angielski.. Data zakończenia 2018-10-10 - cena 25 złInformacje o SŁOWNIK MOTORYZACYJNY POLSKO-ANGIELSKI..

Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami!. Narzędzia osobiste.. zderzyć się.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. prowadzić samochód - to drive a car przyspieszać - to accelerate wyprzedzać - to overhaul hamować - to brake cofać - to reverse wpaść w poślizg - to skid złapać gumę - to have a flat tyre zderzyć się - to collide zapiąć pasy - to fasten seat belts trąbić - to honkmotoryzacja - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Poniżej znajdziesz słownik angielsko - polski wyrażeń związanych z samochodami (English-Polish automotive dictionary).. korek uliczny.. mandat za przekroczenie prędkości.. 1. motoryzacyjny przemysł :Właśnie zrecenzowałem Słownik motoryzacyjny polsko-angielski, angielsko-polski.. Paczkomaty 9,99zł.Słownik zawiera około 12000 haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryIndeks:Angielski - Motoryzacja.. woda rozpryskiwana spod kół jadących z przodu pojazdów.. to have an accident.Motoryzacyjne czasowniki.. Co znaczy i jak powiedzieć "motoryzacja" po angielsku?. Słownik zawiera około 12000 haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryzacji i jest przeznaczony dla osób, które zajmują się zawodowo problematyką motoryzacyjną oraz dla każdego, komu potrzebna jest znajomość angielskiego słownictwa motoryzacyjnego.Książka Słownik motoryzacyjny polsko-angielski; angielsko-polski + CD autorstwa Gordon Jacek, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie ..

(relating to cars) samochodowy, motoryzacyjny przym.

Nasza baza zawiera prawie 259 000 niepowtarzalnych zwrotów i jest ciągle powiększana.. Level Trading - DOSTAWA GRATIS od 99zł.. Niektóre z nich są banalne, inne zaś ciężkie do znalezienia nawet w dedykowanych słownikach.speeding fine.. Poniżej znajdują się tematyczne listy słówek, które pomogą ci poszerzyć zasób słownictwa angielskiego.. Nie jesteś zalogowany; Dyskusja; Edycje;Tłumaczenia frazy "motoryzacja" w bezpłatnym słowniku polsko - angielski: motorization, mechanization, motorisationKsiążka Słownik Motoryzacyjny Polsko - Angielski Angielsko - Polski dostępna w księgarni Liber.pl.. Słownik zawiera około 12000 haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryzacji i jest przeznaczonyPodręcznik techniczny Słownik motoryzacyjny polsko-angielski angielsko-polski + CD (słownik elektroniczny) - od 19,57 zł, porównanie cen w 18 sklepach.. U nas także przykłady i wymowa.Słownik motoryzacyjny polsko-angielski angielsko-polski - Jacek Gordon - to tytuł dostępny na Inverso.pl.. Liczby.. Ponad 1 849 000 haseł, zwrotów i tłumaczeń Wyszukiwanie w obu kierunkach językowych Regularne aktualizowane słownictwo Treści opracowane przez profesjonalnych leksykografówSłownik motoryzacyjny polsko-angielski angielsko-polski..

Angielski (słowniki tematyczne) Motoryzacja; Menu nawigacyjne.

Kup teraz!Słownik zawiera starannie wyselekcjonowanych haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryzacji i jest przeznaczony dla osób, które zajmują się zawodowo problematyką motoryzacyjną oraz dla każdego, komu potrzebna jest znajomość angielskiego słownictwa motoryzacyjnego.. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h.€7.14 - Słownik zawiera około 12000 haseł z zakresu budowy, eksploatacji i naprawy pojazdów mechanicznych, zasad ruchu drogowego oraz innych dziedzin z zakresu szeroko pojętej motoryzacji i jest przeznaczony dla osób, które zajmują się zawodowo problematykąZobacz tłumaczenie dla motoryzacja - słownik polsko-angielski.. Tłumaczenie słowa 'motoryzacyjny' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia dla hasła "motoryzacyjny" w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski) motoryzacyjny PRZYM..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt