Paulina znaczenie imienia

Pobierz

Dobro rodziny jest dla niej ważniejsze od jej własnych.. Paulina imieniny obchodzi: 26 maja, 6 .IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Paulina.. Kobiece imię Paulina to żeńska forma imienia Paulus pochodzącego z łaciny.. Imię pochodzi od męskiego imienia i oznacza "pochodząca od Pawła".. Paulina wyróżnia się dużą nadpobudliwością i miewa wręcz choleryczne zachowania.. Paulina to kobieta pełna życia i energii.. Znerwicowana.. Paulina to kokietka, która bardzo długo potrafi ukrywać swoja prawdziwą twarz.. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew.. Ma charakter refleksyjny, skora do zadumy, spokojna, zajmująca się swoimi sprawami.. Paulus- drobny, mały.. roślina: truskawka; znaczenie: żeńska odmiana imienia paweł; szczęśliwy kolor: beżowy; pochodzenie: łacińskie; szczęśliwy kamień: jaspis; planeta: księżyc i saturn; znak zodiaku: panna, lew; szczęśliwa liczba: 2; zwierzę: łabędź; Paulina imieniny.. Tak naprawdę marzy o księciu z bajki.Paula.. Intuicja oraz uczucia to dwie główne siły napędowe Pauli.. W 2019 roku 764 dziewczynki otrzymały imię Paulina.Paulina.. Imię pochodzenia łacińskiego, jest żeńskim odpowiednikiem imienia Paweł.. Potrzebuje mężczyzny, Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionCharakterystyka - znaczenie imienia.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.Znaczenie imienia Paulina w rodzinie..

Pochodzenie i znaczenie imienia.

Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość.Imię Paulina jest żeńską formą łacińskiego imienia Paulus, inaczej osoby do Paulusa przynależnej.. SprawdĹş jego cechy i poznaj predyspozycje.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Biznesowa ambicja, kariera jest dla niej ważne.. Jest to dość popularne imię kobiece, zPaulina.. Jest osobą pełną wdzięku oraz kobiecości, co.. Życie towarzyskie.. Palunia, Paulisia, Paulisia, Imię Paulina pochodzi z języka łacińskiego i oznacza osobę niskiego wzrostu.. Imię to oznacza "pochodząca od Pawła", "należąca do Pawła".. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.. Kobieta nosząca to imię jest dość nerwowa i ma zdecydowanie delikatną psychikę.. Imię to oznacza osobę przynależną.. ZDROBNIENIA IMIENIA PAULINA.. Paulina: imieniny.. Paulina poświęca się rodzinie, mężowi, dzieciom.. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa.. Imieniny: 26 stycznia, 14 marca, 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 26 czerwca, 21 lipca, 31 lipca, 10 października, 2 grudnia Charakterystyka: Złośliwa, arogancka, zadufana w sobie - tak bardzo często opisują znajomi kobietę o tym imieniu.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła"..

Znaczenie imienia Paula.

Imię oznaczające osobę małego wzrostu lub drobnej budowy ciała.. Pochodzenie łacińskie.. Imieniny Paulina imieniny obchodzi 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 21 lipca, 31 sierpnia, 10 października, 2 grudnia.. Paulus— drobny, mały.. Pochodzi ze starożytnego Rzymu: to żeńska forma przydomka Paulinus, utworzonego z kolei od imienia Paulus.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.. Choć imię to pochodzi od męskiego imienia Paweł, Paulina to całkowite przeciwieństwo Pawła.Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby 1.. Paula jest bardzo uczuciową i otwartą osobą.. Mistrzyni gry pozorów.. Ta kobieta potrafi odstraszać wyniosłością i bardzo łatwo są zdenerwować.Pochodzenie: Paulina to żeńska odmiana imienia Paweł, czyli po łacinie Paulus (mały).. 222 901 kobiet w Polsce ma na imię Paulina (dane: styczeń 2020).. osobowość tej kobiety odznacza się stałą grą pozorów.. Stwarza to wiele problemów jeśli chodzi o obchodzenie się z nią i czasami .. 67 263 kobiet w Polsce ma na drugie imię Paulina (dane: styczeń 2020).. W Polsce zaczęło być popularne od kilkunastu lat.. Imię oznaczające osobę małego wzrostu lub drobnej budowy ciała.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Paulina w 2009 r. zajmowała 24. miejsce w grupie imion żeńskich..

Znaczenie imienia Paulina.

Obdarzone są bardzo dobrą intuicją, która nigdy ich nie zawodzi.. Towarzyska.. Zdrobnienia: Paulnka, Pauleczka, Paulka.. Z jednej strony jest dumna, wręcz pogardliwa, a z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw.. To przysłowiowa cicha woda, która lubi dominować nad partnerem.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Paulina w 2017 r. zajmowała 47. miejsce w grupie imion żeńskich.W całej populacji Polek Paulina zajmowała w 2017 r.HISTORIA IMIENIA PAULINA Jest to kobiecy odpowiednik imienia Paweł.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niej również zdrobnieniem.Paulina Pochodzenie i znaczenie.. Łatwo jest ją zranić i ma bardzo zmienne nastroje, więc praktycznie nie da się przewidzieć, w jakim humorze będzie dosłownie za chwilę.. Paulina - to imię o źródłosłowie łacińskim, będące żeńską formą imienia Paulin, utworzonego od imienia Paweł, wywodzącego się z kolei od słowa "paulus", oznaczającego "drobny, mały".. Paulina: charakterystyka osoby.. Bardzo lubi gdy na około dużo się dzieje i nie.. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach.. Cechy charakteruZnaczenie imienia Paula Rodzina i miłość.. Paulina znaczy 'należąca do Paulusa, pochodząca od Paulusa'.. Pochodzenie: żeńska forma imienia Paulin..

Paula to ...Znaczenie imienia Paulina.

Praca i kariera zawodowa.. Początkowo wydaje się sympatyczna, jednak pozory mylą.Paulina - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Paula Znaczenie : żeńska odmiana imienia Paweł Planeta : Księżyc i Saturn Znane : Paulina Chruściel, Paulina Chylewska, Paulina Młynarska, Paulina Przybysz, Paulina Sykut Imieniny : 26 stycznia, 25 maja, 6 czerwca, 31 sierpnia, 10 października i 2 grudnia Historia imienia Znane są też inne kobiece imiona pochodzące od Pawła: Paula .Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Imię Paulina przeznaczone jest dla osób urodzonych pod znakiem Barana, Bliźniąt, Byka i Panny.Imię Paulina.. Jest kobietą otwartą, wrażliwą, wesołą.Paulina.. Znaczenie imienia Paulina Ma świetne pióro, dobre oko i bogatą wyobraźnię.Paulina ZNACZENIE IMIENIA PAULINA.. Paulina - zdrobnienia Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Paulinka, Paulinia, Paulincia, Paula, Paulunia, Pau,.. Paulus tłumaczymy jako "mały", "drobny".. pochodzenie: łacińskie; znaczenie: żeńska odmiana imienia Paweł; osobowość: Tajemnica krwi; główne cechy: intelekt, zdolność reakcji, pobudliwość, dynamizm; znak zodiaku: Panna, Lew; planeta: Księżyc i Saturn; roślina: truskawka; zwierzę: łabędź; Szczęśliwa liczba: 2Znaczenie imienia Paulina Paulina ma charakter refleksyjny, skłonna jest do zadumy, zagłębiania w sobie.. Jako dzieci Są spokojne i grzeczne, wola siedzieć w kąciku nad swoimi sprawami, niż dokazywać w gronie rówieśników.26 maja, 22 czerwca, 10 października, 2 grudnia.. W sporach potrafi być zacięta i nieustępliwa.Znacznie imienia żeńskiego PAULINA Ambitna, inteligentna, energiczna.. Współżycie z nią nie jest więc sielanką, ale nalezy docenić jej inteligencję i dynamizm w działaniu.Paulina (imię żeńskie) W innych językach.. Jest spokojna i wrażliwa.Paulina: znaczenie imienia.. IMIENINY PAULINY.. Mało wytrwała.. W większości przypadków w życiu rodzinnym jest szczęśliwa.. oceń imię: Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.. Dumna, z poczuciem wyższości.. 26 maja; 6 czerwca; 22 czerwca; 21 lipca; 31 sierpnia; 10 października; 2 grudnia; 31 grudnia"Kto nie ma uczuć wiele, nie zostanie Pauliny przyjacielem" Paulina.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Zdrobnienia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt