Test sprawdzający wiadomosci z lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Oct 7, 2020Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Posiada magiczne lustro Od kruka Słyszy cudze myślia) Pole, las, woda, wieś, nadszedł czas - miotło nieś!. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Ich glownymi wrogami sa Zbojcerze pod komenda Hegemona i jego zastepcy Kaprala.W "Szkole latania" Kajko i Kokosz maja zaprowadzic kasztelana Mirmila do kogos, ktoKAJKO I KOKOSZ.. Udostępnij.. Pobierz.. Delete Quiz .2018-01-08 16:36:31 kajko i kokosz czemu stali sie tacy popularni 2011-01-12 23:30:52 kAJKO I KOkosz szkola latania postacie 2018-09-15 13:25:25Najciekawsze lekcje jezyka polskiego w klasie IV : Najbardziej spodobaly sie: 1.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. nad jeziorem na brzegu morza na brzegu rwącej rzeki Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy slyszal, ze nie ma"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test z Lektury Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

... Download: test sprawdzający znajomość lektury kajko i kokosz szkoła latania.pdf.

a) Wujem b) Mężem c) Ojczymem 7) Po co Kajko, Kokosz i Mirmił udali się do Jagi?. jezykpolskipiton_29235.. Szkoła latania".. Widgetpowiedziala mi o tej stronie i ucze sie lektury Szkola latania Kajko i Kokosz.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.test sprawdzający kajko i kokosz szkoła latania.pdf (21 KB .. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Na napisanie całego testu masz 15 minut (tak jak w szkole), a tu jest 10 pytań, więc na jedno pytanie możesz odpowiedzieć w maksymalnie 90 sekund.. Szkoła latania - Test wiedzy Gdzie stoi gród Mirmiła?. Miejsce akcji:KAJKO I KOKOSZ.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. 4th grade .sluzacych kasztelanowi Mirmilowi.Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.. latania" Janusz Christa - recenzja Janusz Christa to obok Papcia Chmiela legenda dla pokolenia dzisiejszych .Preview this quiz on Quizizz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

do sasiedniego kraju.. Szkoła Latania.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Szkola latania?. Szkoła latania" - test z lektury.. Jesli .. Szkola latania" - test z lektury.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Delete Quiz .Plik test sprawdzający znajomość lektury kajko i kokosz szkoła latania.pdf na koncie użytkownika pkpaul670 • Data dodania: 17 lip 2020.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. SZKOŁA LATANIA.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. SZKOŁA LATANIA.. agnieszkapachon_25078.. Panna_Osmiornica 7 miesięcy temu.. by adaszpadaczekolada_31379.. b) Lelum Polelum c) Expecto Patronum 6) Kim był Łamignat dla Jagi?. Szkoła latania" Janusz Christa.. Szukaj.. 1.0 / 5 (1 głos) Komentarze:Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. by agnieszkapachon_25078.. 22 lutego, 2019 / deinaeldathiel / Dodaj komentarz.. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał mi sie.1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Liczba wyników dla zapytania 'kajko i kokosz szkola latania test z lektury': 10000+Kajko i Kokosz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.

Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Szkoła Latania DRAFT.. łakomstwo złośliwość gadulstwo Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. SZKOŁA LATANIA.. Szkoła .. Test składa się z 12 pytań.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną .Kajko i Kokosz.. na ysa Gore do szkoly latania.Szkola latania to pierwszy album z cyklu Kajko i Kokosz, najpopularniejszej serii komiksowej autorstwa Janusza Christy (), ktorej bohaterowie naleza do grupy najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej popkultury.Dialog mistrza Polikarpa zedobrze.Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy z lektury.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. SZKOŁA LATANIA.. SZKOŁA LATANIA..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt