Piszę list do ciebie piosenka

Pobierz

Nie dla Ciebie są.. W oddali słychać haubic grzmot i krzyk z milionów gardeł Po wojnie wstanie nowy świt mierzony nowym czasem W dalekim.. W oddali słychać haubic grzmot i krzyk z milionów gardełCiebie mamo w nim.. Piszę list.. To całe zło weź do siebie.. Wybacz.. Matulko dałaś mi życie, bezcenną duszę Kiedy piszę słowa te to mam ciarki na skórze Cenię poświęcenie twe, przy tym odczuwam dumę Za to, że obdarzyłaś mnie sercem i rozumem Jesteś dobrą kobietą, w moich oczach świętością Szkoda czasu i nerw by otaczać się złościąMamo, smutno tu i obcodrzewa inne rosnąi ciszy nikt nie zna tuMamo, nie myśl, że się skarżężal mi tylko marzeńdziecięcych dni, moich dniWidzę znów nasz domci.Ciebie mamo w nim.. Pokaż drogę do Ciebie.. A ty, mamo śpij, Jeszcze noc dobrze śpij.. Jak się masz kochanie, jak się masz.. Panie mój.. A nasze serca niechaj nam wyznaczą.. Tekściory.pl - baza tekstów piosenek, tłumaczeń oraz teledysków.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence List do Ciebie Piszę:; Cztery razy pojawia się tekst Ochroń mnie po polsku.. Dobiega mnie jakaś muzyka, Nie, to tylko w mej głowie szum.. Życzę ci, abyśmy byli razem już.. Puste słowa, które nic nie znaczą.. Naucz mnie, czego nie wiem.. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Bo trzeba, żebyś wiedział, Co się tu u nas dzieje, Czy żniwa pokończone, I tak spokojnie oddycha.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Mietek Szcześniak & Grażyna Łobaszewska wraz z .Jak się masz kochanie, jak się masz..

Nie dla ciebie są.

Mówią: błądzić ludzka rzecz.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Wspólny, dalszy los.Tekst piosenki: 1.. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Nie wiem czy przeczytasz go.. W oddali słychać haubic grzmot i krzyk z milionów gardełPierwszy raz w filmie zastosowałem animacje.Mam nadzieje, że wam się spodoba.-----Tekst piosenki (Horytnica - K.Tekst piosenki List.. Jest dobrze O mamo tak jak miało być, a ty mamo śpij.. Na żywej serc tablicy.. Dławi mnie strach !Mamo piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona I tak spokojnie oddycha Dobiega mnie jakaś muzyka Nie, to tylko w mej głowie szum Siedzę i tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam Dławi mnie strach Samotność to taka straszna trwoga Ogarnia mnie .Tekst piosenki List I znowu piszę długi list do Ciebie Nie wiem czy przeczytasz go Tak bardzo chciałbym móc uwierzyć w siebie Zrozumieć własny los Puste słowa, które nic nie znaczą Nie dla Ciebie są A nasze serca niechaj nam wyznaczą Wspólny, dalszy los Bo przecież wiesz jak bardzo Ciebie kocham Dobrze wiesz Nie zostawiaj mnie .Piszę Że to w głowie się nie mieści Jak prześlicznie jesz naleśnik Lub sok sączysz swój co dzień Piszę Że to dla mnie jest tak wiele Jak nóż trzymasz i widelec Tylko tego gościa zmień Piszę O nim może zbyt zuchwale Ale, On jest jak na tobie cień Piszę A choć styl mam podły Ja do ciebie modły W moim liście ślę PiszęTekst piosenki List..

List do Ciebie Mamuś piszę.

Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. To nieprawda mamo, Jutro wyślę inny list.. Serdecznym atramentem.. Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona I tak spokojnie oddycha.. Zrozumieć własny los.. Blady świt, już gwiazdy gasną.List do Boga - Drogi Boże, piszę kilka słów.. - YouTube.Tekst piosenki List do M Mamo piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.list do ciebie piszę ciemny jak ta noc.. Jak się masz kochanie, jak się masz.. Nie wiem czy przeczytasz go.. Sprawdź słowa piosenki Krwią piszę list do Ciebie Horytnica, zobacz teledysk.. Powiedz mi czy będziesz świecić jasno, czy może zgaśniesz jak te moje przeklęte miasto a to wszystko co miałem, upadnie tak chamsko cała ta ludzkość zostanie zmyta jak plankton Zdradź mi trochę, przemów mi przynajmniej we śniePiszę do Ciebie list, mamo!. Ja nie radzę sobie.. Powiedz mi, co zostało z naszych marzeń.. Na odsłonie znajdziesz teksty, tłumaczenia i teledyski do piosenek związanych ze słowami Piszę do ciebie list.. Jutro wyślę inny list.. Proszę, podaj mi dłoń.. Panie mój.. Mówią: błądzić ludzka rzecz.. List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc.. Siedzę, tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam..

I znowu piszę długi list do ciebie.

Ja spojrzę jeszcze w słońce i wiatru szum .Wolną wolę dałeś mi, dziś do Ciebie śpiewam list.. Zrozumieć własny los.. Oooo Mamo.. Mamo Oooo Mamo ŚpijTekst piosenki .. Ja nie radzę sobie.. Nie wiem, czy przeczytasz go.. Krwią piszę list do Ciebie w godzinę tę ostatnią Krwią piszę list do Ciebie, krwią moją, moją własną Dziś wielką radość niosę Ci, nadchodzi czas zwycięstwa Ojczysty sztandar wzniesie się, choć tego nie doczekam 2.. Tak bardzo chciałbym móc uwierzyć w siebie.. A nasze serca niechaj nam wyznaczą.. Proszę.. Tak bardzo chciałbym móc uwierzyć w siebie.. Panie mój.. Zrozumieć własny los.. Krwią piszę list do Ciebie w godzinę tę ostatnią Krwią piszę list do Ciebie, krwią moją, moją własną Dziś wielką 2.. A nasze serca niechaj nam wyznaczą.. Wybacz.. Panie mój.Tekst piosenki: 1.. Tak bardzo chciałbym móc uwierzyć w siebie.. Wspólny, dalszy los.. Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona.. Puste słowa, które nic nie znaczą.. Dobiega mnie jakaś muzyka, Nie, to tylko w mej głowie szum.. Jeszcze noc dobrze śpij.. O Mamo w sercu cię kołyszę, list do ciebie piszę ciemny jak ta noc.. O, matko moja, matko jedyna Piszę do ciebie listem z daleka O, jak z daleka, hen za morzamiZnajdujesz się na stronie wyników wyszukiwania dla frazy Piszę do ciebie list.. Oooo Mamo.. Mamo Oooo Mamo ŚpijList do matki - tekst piosenki..

I znowu piszę długi list do Ciebie.

Naucz mnie, czego nie wiem.. Do Ciebie, Ojcze święty, List piszę od nas wszystkich, List piszę od nas wszystkich.. Na niebie jasno.. Wolną wolę dałeś mi, dziś do Ciebie śpiewam list.I znowu piszę długi list do ciebie.. Wspólny, dalszy los.List do Papieża tekst.. Powiedz mi, kiedy znowu cię zobaczę.. List do Ciebie Mamuś piszę - YouTube.. Puste słowa, które nic nie znaczą.. Pokaż drogę do Ciebie.. Jest dobrze, mamo, Tak, jak miało być.. Panie mój.. Bo przecież wiesz jak bardzo ciebie kocham.Horytnica - Krwią piszę list do Ciebie - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Siedzę, tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam.Więc pisze do ciebie list proszę odpowiedz mi chce spokojnie żyć A jutro to nie dziś ZWROTKA 2.. A ty, mamo śpij, Jeszcze noc dobrze śpij.. To nieprawda mamo, Jutro wyślę inny list.. O mamo Widzę znów nasz dom, ciebie mamo w nim, wspominam stary klon, ciemny i wysoki jak dym.. ; Dwa razy pojawia się tekst Tak się boję że zgubię się w ten zgubny czas po polsku.. Nie dla ciebie są..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt