Wybierz właściwe wyrazy zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach tak, aby zachować sens zdania wyjściowego.. Teraz otwórz podręcznik na stronie 96.D/90 Korzystając z niektórych wyrazów z ćwiczenia C uzupełnij zdania, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Są dwie rzeczy dodatkowo.. Napisz ułamek dziesiętny.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-4.. Część 2Zapisz wyrazy w zeszycie.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Wybierz lub napisz właściwe wyrazy tak aby powstały zdania zgodne z prawdą.. Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.. izaj2007 izaj2007 06.02.20182 Przeczytaj opis zdjęcia i wybierz właściwe wyrazy.. C You can see this text in a shop window.Wybierz właściwe odpowiedzi i zapisz w zeszycie.. Pomożecie pliska zakreśl właściwe wyrazy.. Zapisz je w zeszycie.. A. rzekomo C. przymiotnikiem B. niewątpliwie D. przysłówkiemnapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Samodzielnie narysuj przy nich bombk Odpowiedź na zadanie z Ćwiczenia z pomysłem 3.. Wyjaśnij, dlaczego tak uważasz.. .Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. W kolejnych pytaniach należy zaznaczyć następujące odpowiedzi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa, wliczając w to wyraz już podany.. (podręcznik jutro pójdę w świat żółta ramka zad.2 str 91 klasa 6) *zawieja,epopeja,szyja,zbroja,nadzieja,koja,Troja,Zawoja *policja, emocja, fantazja,poezja,presja,dyskusja,Azja,SłowacjaWybierz właściwe wyrazy, aby uzupełnić wiadomość SMS podaną obok..

napisz odpowiedzi w zeszycie.

Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Poprawne zdania zapisz w zeszycie.. Wyraz Liczba liter głosek czasem szedł szczotkaWybierz wlasciwa forme.. Wybierz obraz,który zwrócił waszą uwagę i opisz go w kilku zdaniach.w swojej pracy moąesz wykorzystać odpowiedzi na ponoższe pytania .1/90 W swoim zeszycie uzupełnij zdania jednym wyrazem w każdej luce.. Wykonaj zad.. Question from @DOGE123 - Szkoła podstawowa - Język angielski Zad.4 Napisz pytania w "will", następnie napisz do nich swoje odpowiedzi.Wybierz właściwe dokończenia zdań.. 95 Popraw zdania.. Podane wyrazy zakończone na -ja zapisz w zeszycie w dwóch grupach.. 5/93 - wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. .. zzWykreślone z węża wyrazy zapisz w zeszycie.. Zapisz w tabeli właściwe odpowiedzi.. zzNapisz w zeszycie odpowiedzi na te pytania.. Zaznacz w nich ż.7 4 Policz litery i głoski w podanych wyrazach.. Jem sałatki owocowe.. Możliwych jest kilka poprawnych rozwiązań.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W wyrazie czasem jest 6 liter.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj zad.. 95 Wybierz właściwe słowo.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2/90 W swoim zeszycie uzupełnij tekst wyrazami lub wyrażeniami z ramki.. Proszę w tym tygodniu nie wysyłać na maila.. Mam wielką prośbę..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Przypomnij sobie jak tworzymy drugi tryb warunkowy, co stoi po if, a co w drugiej części zdania.. .Podkreśl właściwe odpowiedzi.. Staraj się nie zaglądać do tekstu.. KROK 3.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisz ułamek zwykły 3.. Ex.7 p.105 Dopisz do każdej sytuacji właściwą reakcję i zapisz ją w zeszycie.. Ex.1 p.106Wybierz właściwe uzupełnienie: A, B lub C. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1 Zobacz odpowiedź Sandra2714 czeka na Twoją pomoc.. KROK 4.. Zapisz je w zeszycie.. Zmień zdania z ćwiczenia 1. na formy przeczące i zapisz je w zeszycie.napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Zapisz w tabeli właściwe odpowiedzi.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Meine Freunde meinen (są zdania), ____ a. ich bin gar nicht zu dick.. 3 .Zad.13,14 ze str. 215 Sama odpowiedź nie będzie zaliczana.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w .Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms. 4/90 Wybierz właściwe opcje..

Wybierz właściwe odpowiedzi.

Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. 4/92 - uzupełnij zdania czasownikami w formie czasu present simple.. Wybierz wlasciwe wyrazy.zapisz odpowiedzi w zeszycie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Uwaga!. Następnie napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania.. zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Question from @Ziombftffu - Gimnazjum - Język angielskiBardzo prosze o pomoc 5 Wybierz właściwy czasownik złożony.. I've got a toy spider with .Wybierz właściwe wyrazy i uzupełnij nimi 4 funkcje językowe, zapisz je w zeszycie i dopisz do każdej 2 wybrane wyrażenia.. Napisz liczbę mieszaną.. Segreguję śmieci.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.Zad.1 Uzupełnij podane wyrazy brakującymi literami, następnie dodaj polskie tłumaczenie tych wyrazów.. 95 Wybierz właściwy czasowniki.. Wyraz liter Liczba głosek czasem szedł szczotka 5 Przeczytaj głośno podane pary wyrazów, a następnie wskaż głoski, którymi różnią się te słowa.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Żeby w sformułowaniu dobro wyznacza jakby zasadniczy kierunek myślenia "człowieka myślącego" zmienić przypuszczenie na pewność, można zastąpić wyraz jakby słowem A/B, które jest C/D.. F a u y ie a u e i a a a a i a e a e y 4 Policz litery i głoski w podanych wyrazach..

Wybierz właściwe uzupełnienie poniższych zdań.

5 004-015_Repeta_SB_gimn_15_U1.indd 5 03.06.2015 15:24Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 08.06 - 10.06.2020 r. Temat: Present simple - ćwiczenia utrwalające czas present simple.. Wyraz szkoła składa się z 5 głosek.. Podkreśl litery oznaczające wskazane głoski.6 Napisz w zeszycie krótkie ogłoszenie, w którym znajdą się co najmniej cztery wyrazy z zadań 1. i 2.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. Proszę o obszerniejsze odpowiedzi na pytania do tekstu, daje 16 pkt !. Naucz się słownictwa z dwóch tematów Vocabulary 1.Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt