Moja rodzina opis po niemiecku

Pobierz

Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Moja rodzina składa się z sześciu osób.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Poniżej załączam opis pozwalający zmodyfikować każdy z akapitów wypracowania pt. "Meine Familie po niemiecku" do własnych potrzeb.. Mój pies.. Moja siostra ma na imię Łucja.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Moja mama ma na imię Marta.. Moja mama ma 38 lat i nazywa się Małgorzata.. Moja babcia ma na imię Luiza.. To jest moja rodzina.. "Lotników Polskich".. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1621 razy Średnia ocena:Mój dom, moja rodzina..

Opis rodziny po niemiecku.

Należy wpisać odpowiednio z : 1 - wpisz swoje imię 2 - podaj miasto w którym obecnie mieszkasz 3 - napisz że jesteś fanem np. piki nożnej ( Fußball ) 4 - podaj zawód jaki wykonuje mama 5 .Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Ona kocha gotować.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opis rodziny po niemiecku.. Mój tato nazywa się Darek.. Moja mama nazywa się Anna.. A to jest mój brat Dominik interesuje sie motoryzacją i jest uczniem gimnazjum.. On często opowiada mi wojenne historie.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.. Mój dziadek ma na imię Stefan.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. opis mojego psa.. Jest szczupły i wysoki.. opisz swojego psa.. Pies nazywa się Lulu.. Moja mama Anna jest z zawody plastykiem.. Sie befinden sich im Wald.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Moja mama ma na imię Bogumiła.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Opis rodziny po niemiecku.. Mama ma na imię Danuta.. Moja siostra Ewa ma 32 lata i wraz z mężem Krzysiem i córką Emilką mieszka w Anglii.. OTO OPIS Moja rodzina jest bardzo duża..

Mama, maOpisz po niemiecku .

Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. moja mama ma na imie Lidia ma 37 lat i jest z zawodu krawcową.. Bardzo .moja rodzina.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. Mam na imię Ewelina.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. opisz swoją rodzinę.. Pracuje jako Magazynier.. Ja mam na imie klaudia mam 13 lat i jestem uczennicą gimnazjum interesuje się Sportem.Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Jest niska i pracowita .. Mama, tata, siostra i dwóch braci.. Jej pasją jest robienie na drutach.. Ona jest gospodynią domową.. Moi rodzice są bardzo kochani.Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Mój tata ma na imię Y , ma X lat, z zawodu jest stolarzem , interesuję się sportem i wieloma innymi rzeczami .. Mój tata ma na imie Jarosław ma 37 lat jest mechanikiem .. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Mój tata ma na imię Leszek.. Mój tato Jerzy jest na emeryturze, dawniej był marynarzem.. 11,366 wizyt.. napisz czym zajmują się Twoi rodzice.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Członkowie rodziny po niemiecku..

Moja rodzina jest dosc duza.

opis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie Autor: Monika Łączna-Kur Meine Familie besteht aus fünf Personen.. Mamy także psa.. Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.Rodzina po niemiecku - lista słówek.. Moja mama pracuję jako krawcowa.. Lubi oglądac Telewizje .. Jest bardzo spokojna i tolerancyjna.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Starszy brat ma na imię Patryk .. Moja mama nazywa się X , ma Y lat, z zawodu jest X, ma bardzo wiele ,zainteresowań , lubi gotować, sprzątać , oglądać filmy i wiele innych rzeczy.Moja rodzina - opis.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Proszę was o pomoc gdyż nic nie umiem z tego przedmiotu.. Er ist Arzt von Beruf.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Jest bardzo miła.. czym zajmują się Twoi rodzice.. On jest bardzo spokojny.. Wolę angielski i mam go zamiar zdawać na maturze więc proszę zrozumcie mnie.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Ma 43 lata i pracuje .. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePrzykładowy opis rodziny po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt