Moja rodzina jest duża po niemiecku

Pobierz

rodzice Zofia Czajkowska zd.Dzilińska Czajkowski Henryk TeofilCo to jest historia?. Co zrobiłbyś z główną wygraną w lotto?. bardzo chciała bym mieć rodzeństwo.. Pracuje jako dietetyk.. Na .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Na pierwszym zdjęciu jest moja mama.. Uwielbia sport i czasami oglądamy razem mecze.I also have two aunts and 2 auncles, and they live in Gdańsk.. Moja siostra Bożena ma czarne włosy , jest niska , optimistyczna ma 30 lat .. Mój tata też jest rolnikiem i ma 59 lat .. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa Duza rodzina w słowniku online PONS!. Chodzę do liceum i mam 16 lat.. Opisz siebie i swoją rodzinę po niemiecku Nazywam się Kasia.. In Berlin wohnen noch mein Onkel und meine Cousine./ W Berlinie mieszka jeszcze mój wujek o moja kuzynka.. na dzisiaj!. moja rodzina już składa się z wielu pokoleń.mam tez dwie ciocie i dwóch wujków, i mieszkają w Gdańsku sory za to ze nie wszedzie postawiłam przecinki, i pamiętaj .Moja rodzina nie jest duża.. Dziadkowie nie mieszkają z nami, ale często ich odwiedzam, bo odległość dzieląca nas jest na szczęście niewielka.. Są to Moja mama , tata i 6 rodzeństwa .. Jak dbasz o środowisko?. Jamnik nazywa się Xantia.Mam przetłumaczyć na niemiecki :( Moja rodzina jest duża ..

moja rodzina jest duża.

Ma 39 lat i jest bardzo miłą i mądrą osobą.. Ja i moja rodzina; Szkoła i społeczeństwo; Mała i duża ojczyzna; Operowanie datami i czasem; Z najdawniejszych dziejów; Pierwsze cywilizacje; Starożytna Grecja; Starożytny Rzym; Początki państwa polskiego; Średniowiecze w Europie; Polska w czasach Jagiellonów; Renesans i wielkie odkrycia geograficzne; Rzeczpospolita Obojga Narodów Używa się ich również przy podawaniu godziny i daty po niemiecku, a także podawaniu kolejności i numerowaniu.. mieszkają w mieszkaniu, w moim ulubionym mieście Warszawie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Moja tata nazywa sie Marcin i ma 44 lata.. 2.Mam żone ,która ma na imie Dorota 3.Mamy 4 dzieci:2 córki ,2 synów 4.Każde z dzieci na już swoje rodziny.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "RODZINA I PRZYJACIELE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.PS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Wraz z moją rodzinę mieszkamy w Zabrzu..

Moja rodzina jest dosc duza.

Mój brat Andrzej ma 27 lat , jest szczupły ale wysoki .Opublikowany in category Język niemiecki, 27.09.2020 >> Witam opisz moją rodzine po niemiecku.. Wraz z moją rodzinę mieszkamy w Zabrzu.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail-a do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty .Przetłumacz na niemiecki:Jaką rolę odgrywa rodzina w twoim życiu?Jak duża jest twoja rodzina?Moje rodzeństwo nie zawsze jest kochane.Moja babcia ma 84 lata.. Question from @Zozole2 - Gimnazjum - Język niemieckiTłumaczenie w kontekście "rodzina dla mnie wiele znaczy" po niemiecku: Bycie z rodziną wiele dla mnie znaczy.Znajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.. / Mamy jamnika i on też jest członkiem rodziny!. 3.Mój dziadek chętnie tańczy i jest wysportowany 4.Moja siostra ma 25 lat i mieszka w Krakowie 5.Mój wujek pochodzi z Austrii 6.Mój brat j1.. 10.Jestem szczęśliwym .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Prosze przetłumaczcie to na język niemiecki : 1.Moja rodzina jest duża 2.Czy to jest twój brat?. Chodzę do liceum i mam 16 lat.. Moja mama pracuje jako bankowiec..

!pilne 1.Moja rodzina jest duża.

Sport i zdrowie w twojej rodzinie.. Sprawozdanie z noclegu w szkole.. Jest bardzo przyjazną osobą.. Dzień sportu w naszej szkole.Opis rodziny po niemiecku.. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.. Składa się z mamy, taty, wujka, dwóch babć i dziadka.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "RODZINA JEST DUŻA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Meine Familie ist nicht groß./ Moja rodzina nie jest duża.. Zawsze mogę z nią porozmawiać o wszystkim.. Wypowiedzenie umowy na komórkę.. Pies nazywa się Lulu.. 6.Nasze dzieci maja na imie 7.Nasze wnuki mają na imie 8.Lubimy razem spedzac wolny czas,chodzic na spacery.. Moja rodzina jest duża składająca się z Mamy taty i siostry oraz 2 kotow.. Jak to jest mieszkać w wieżowcu.. 5.Mamy 3 wnuczki oraz 3 wnuków.. moja mama pracuje w banku, moj tata jako dyrektor campani paliw.moja babcia i dziadek są na emeryturze.. Mieszkam tylko z mamą i tatą, gdyż nie mam rodzeństwa.. Ona kocha gotować.Musisz przetłumaczyć "RODZINA I PRZYJACIELE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zebrane słownictwo ukOpis rodziny po niemiecku.. Cieszę się z tego, bo jestem oczkiem w głowach rodziców.. Moja mama jest rolnikiem ma 54 lata ..

9.Moja rodzina składa sie z 15 osob.

Poniżej znajdziecie liczby po niemiecku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.Moja ulubiona książka.. Er ist Arzt von Beruf.opis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie | Łączy nas pasja - język niemiecki.Tłumaczenie słowa 'duża rodzina' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Moja mama ma 38 lat i nazywa się Małgorzata.. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Tłumaczenie słowa 'moja rodzina' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Ich bin 12 Jahre alt.. Konflikty z rodzicami.. Mamy także psa.. Tata jest kierowcą.. Mam 13lat mam włosy koloru czarnego oczy brązowe jestem miły i przyjazny.Najpopularniejsze tłumaczenia "duża rodzina" po niemiecku: Großfamilie, eine große Familie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt