Ten obcy test pytania otwarte

Pobierz

48 Obserwuj .. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to .TESTY OTWARTE; GALERIA SŁAW; KOREKTORZY; POCZEKALNIA; NOMINACJE; KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Język polski » Współczesność » Ten obcy.. Piszesz opowiadanie o przyjaźni.TESTY OTWARTE; GALERIA SŁAW; KOREKTORZY; POCZEKALNIA; NOMINACJE; KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Język polski » Współczesność » Ten obcy.. Rzeka przepływająca nieopodal wsi nazywa się: Młynówka 3. na wyspie 5.. Na egzamin ósmoklasisty złożą się wiadomości i umiejętności zawarte w podstawie programowej klas I-VIII .. 869; Czy kocham mojego najlepszego przyjaciela?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Bartusra 7 lat temu.. Gdzie rozgrywa się większość wydarzeń w książce "Ten obcy"?. Lubisz CzasDzieci.pl?. Pytania i odpowiedzi do lektury Ten obcy ( 61) 1.. Kto jest autorem tej.Jak wygrać z Bazyliszkiem, który potrafi wzrokiem zamienić człowieka w kamień?. W jaki sposób Julek wywoływał Pestkę z domu?. Język angielski, pytania i odpowiedzi, arkusze CKE (26.05.2022) | Gazeta .Rozwiąż test: Ten obcy: Irena Jurgielewiczowa: Rozwiąż test: Tajemniczy ogród: Frances Hodgson Burnett: Rozwiąż test: Oskar i pani Róża: Éric-Emmanuel Schmitt : Rozwiąż test: .. Rozwiąż test: Ziele na kraterze: Melchior Wańkowicz: Rozwiąż test: Lektury według autora..

Czy moje trzecie oko jest otwarte?

O kim mówi cytat: "ostatni z Horeszków, chociaż po kądzieli"?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. historie polonistyke ornitologie Co oznaczał skrót NUPUM?. Kiedy rozpoczęła się akcja książki?. nieśmiałość, samodzielność, opiekuńczość, naiwność, współczucie, wytrzymałość na ból, łatwowierność, porywczość, zdecydowanie 3.. Na forach internetowych można znaleźć przy okazji egzaminu ósmoklasisty wiele przecieków.. Lew, czarownica i stara szafa".. Maciek, Błażej, Iwona i Ula Marian, Zdzisław, Julek i Pestka Szybki, Chudy, Ryba i Konserwa Marian, Julek, Wiktor i Paweł Marian, Julek, Pestka i Ula Kto był najmłodszy z załogi?. gwiżdżąc 6.1. .. Ten obcy - test ze znajomości lektury.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Często jemy w barach mlecznych, ale oni .. w restauracji.. Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Podstawowa Język polski Lektury.. 48 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test z lektury: "Ten Obcy".. Kiedy rozpoczyna się akcja utworu?. W imieniu .pytania dotyczące lektury ten obcy 2010-10-27 18:50:53 Jakie pytania mogą być na kartkówce z lektury "Ten Obcy "?. Egzamin ósmoklasisty 2022..

2009-10-15 14:42:29II Pytania otwarte 1.

Polub nas na Facebooku!Egzamin ósmoklasisty 2019 odbędzie się po raz pierwszy w roku szkolnym 2018/2019.. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych .Pytania, odpowiedzi do zadań i arkusze CKE opublikujemy w naszym artykule około godziny 13.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.. Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Franek Michał Marek Wiktor Nic z podanych Kto należał do załogi?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) .. Ten obcy test sprawdzający z lektury ten obcyCzytaliście lekture "Ten obcy" ?. Poziom trudności: Średni.. Zawiera 14 pytań.. (Jacek Soplica - córka) 10.W takim razie ten test jest dla Ciebie!. Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Dopisz imię i nazwisko bohatera lektury "Ten obcy" do krótkiej charakterystyki 2.. Aleksander Niziurski Edmund Niziurski Alojzy Niziurski Co studiował Pan Żwaczek?. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Udostępnij.. Ilość pytań: 15 Rozwiązywany: 172922 razy.. Wymień głównych bohaterów (imiona, nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń Mała wyspa nad rzeką Młynówką Olszyny 4.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!.

Jakie pytania pojawią się na egzaminie ósmoklasisty?

Kto i kiedy wygłosił "ważną naukę o grzeczności"?. 11 lipca, we wtorek 2.. Rozwiąż test.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Ilość pytań: 10 Rozwiązywany: 4896 razy.. Podane niżej cechy przyporządkuj bohaterom lektury, wpisz je do tabeli z Zad.1.. • Kim jest Rosół?Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Co musiała zrobić Dorotka, żeby wrócić.. Ja miałam z tego test i były takie pytania: 1.Napisz w imieniu Uli pamiętnik i opisz jej uczucia 2. opowiedz ustami Pestki/Julka o tegorocznych wakacjach 3.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. 640; Czy znasz historię sztuki?. test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pytania i odpowiedzi 1) Jak miała na imię matka Bilba Bagginsa?. 2014-01-03 23:03:42 Lektura ,,Ten Obcy " Pytania do lektury proszę o pomoc!. (Sędzia - w dzień przybycia Tadeusza wieczorem w zamku) 8.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Kto był zakochany w Ewie Stolnikównie?. 21 pytań Lektury szkolne.140 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 42 Super!. Dlaczego "obcy" (czyli Zenek) szukał wujka?Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa..

Odpowiedz na jego pytania, a dowiesz się, jaki jesteś obcy.

Błażej Zdzisław Marian Julek Iwona Jak brzmiało hasło załogi?1.. Tagi .Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. W jakiej miejscowości rozgrywa się akcja utworu?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) .. Ten obcy Test z lektury "Ten obcy".Nauczyciel przygotowal test zawierajacy dziesiec pytan zamknietych i dwa pytania otwarte (zal.1) Nauczyciel zacheca uczniow do dyskusji dotyczacej przeczytanej lektury.Co warto wiedziec o powiesci Ludzie bezdomni, czyli trzy zagadnienia, ktore maturzysta powinien znac:.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. Testy odbędą się w terminie 15-17 kwietnia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.. Poniższe teksty zostały zapisane w różnych miejscach - w liście, na drzwiach, na obrazie.. 11 lipca 4.. 640;Jak miał na imię "obcy"?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Inne tryby testu.. Olszyny 2.. Wpisz sobie w Google streszczenie Ten Obcy i czytaj.. Jak nazywał się pisarz, który napisał książke?. Określ ich mieszczenie.. Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.1.. Uczyć się, ale pozornie nic nie umieć.c) dziewiętnastej dwadzieścia.. a) jem b) jemy c) jedząZawiera 14 pytań.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. 2) Ilu krasnoludów zasiadło przy stole, w norce hobbita?Bilbo uratował krasnoludy z niewoli u leśnych elfów za pomocą: a) łodzi b) magicznego miecza c) przebrania d) beczek.1.. Quizy » Literatura, Filmowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt