Balkon w postaci wnęki w ścianie budynku krzyżówka

Pobierz

Słowo.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 5 długie litery i zaczyna się od litery W Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę wyłamanie w ścianie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.BALKONY: werandki na ścianie bloku mieszkalnego: sąsiad: mieszka za ścianą w bloku: sprinter: zaczyna bieg z bloku startowego: monolit: rzeźba, pomnik wykonany z takiego bloku: CHAŁWA: słodki przysmak (w postaci włóknistego bloku) kolczyk: część bloku ładunkowego do zamocowania końca linyKariatyda - podpora architektoniczna w formie postaci kobiety dźwigającej na głowie element architektoniczny (belkowanie, nadwieszona kondygnacje budynku, balkonu).. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "wnęka" znajduje się 76 odpowiedzi do krzyżówek.. Wszystko zależy od twojej wyobraźni, ale na pewno wnęka w .Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę często w postaci rymowanej historyjki, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. GZYMS WYKUSZ TYNK NISZA ELEWACJA LIZENA LICO ZRĄB PILASTER WĘGIEŁ FRYZ GANEK PRZYPORA PÓŁKA ZRĘB OKAP BALKON OKŁADZINA LISTWA KRUŻGANEK.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą..

ZGADYWANKA ...Wydłużone wnęki są stosowane w małych pokojach.

Balkon, loggia czy portfenetr?. Słowo Określenie .. występ z lica ściany w formie kolumny .Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " kryty balkon w postaci wnęki w ścianie budynku " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy .kryty balkon w postaci wnęki w ścianie budynku: loggia: lodżia: loggia: loża: loggia: o krytym balkonie w Weronie: loggia: ozdobny budynek: loggia: pomieszczenie otwarte na zewnątrz arkadami, charakterystyczne dla pałaców renesansowych: loggia: przenośnie chór: loggia: rodzaj balkonu: loggia: rodzaj bogato zdobionej galerii lub balkonu .Dodaj nowe hasło do słownika.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.część budynku wystająca z lica ściany - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "część budynku wystająca z lica ściany": WYKUSZ GZYMS OKAP BALKON TYNK ELEWACJA WYKROK LIZENA PILASTER PROFIL LICO NAROŻE DASZEK NISZA CYPEL PRÓG ZRĄB WĘGIEŁ FRYZ STOPAwystęp ściany budynku - krzyżówka..

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "wnęki w ścianie" znajduje się 1 opis do krzyżówki.

Odmianą kariatydy jest kanefora - podpora architektoniczna w formie postaci kobiecej niosącej na głowie kosz z owocami lub kwiatami.element architektoniczny w postaci tuby: kolumna: element architektoniczny w kształcie cylindrycznego słupa: Wspornik: architektoniczny element podtrzymujący osadzony w ścianie: PILASTER: element architektoniczny, wystający z lica ściany: szczyt: ozdobny element architektoniczny wieńczący frontową ścianę budynku: szczytRozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery F. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę przednia ściana budynku, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Kryty balkon w postaci wnęki w ścianie budynku: lodżia: .. lodżia krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,wystaje z lica budynku - krzyżówka.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "kryty balkon w postaci wnęki w ścianie budynku" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.element architektoniczny w postaci tuby: kolumna: element architektoniczny w kształcie cylindrycznego słupa: Wspornik: architektoniczny element podtrzymujący osadzony w ścianie: PILASTER: element architektoniczny, wystający z lica ściany: szczyt: ozdobny element architektoniczny wieńczący boczną ścianę budynku: szczytRozwiązaniem tej krzyżówki jest 4 długie litery i zaczyna się od litery K Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę pancerna w ścianie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Wnękę w ścianie można schować za drzwiami - zwykłymi, które wtopią się w resztę aranżacji lub dekoracyjnymi (rzeźbionymi, ażurowymi, witrażowymi)..

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "balkon" znajduje się 85 opisów do krzyżówek.

Jak myślicie?. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "wystaje z lica budynku": GZYMS WYKUSZ BALKON LIZENA ELEWACJA OKAP TYNK WYKROK DACH PILASTER PROFIL LICO WIEŻA NAROŻE WELWET ZAMSZ WSTYD KOMIN ANTENA NAKO.. Są one homogeniczne lub podzielone na kilka sektorów, tworząc efekt galerii.. W tym układzie poziome wgłębienia mogą być umieszczone jeden nad drugim lub rozciągać się wzdłuż ściany.Bądż w domu i się ucz - Urodzinowa ruletka Gabrysi - krzyżówka z rzeczami w domu - zostańwdomu# i się ucz - Masters 2012 - Koło Fortuny - W-f w domu.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Wyszukiwanie haseł do krzyżówek w języku polskim i angielskim na podstawie formatu hasła oraz jego opisu.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PIONOWY ELEMENT KONSTRUKCYJNY BUDOWLI, MUR ODCHODZĄCY PROSTOPADLE NA ZEWNĄTRZ OD ŚCIANY WYSOKIEGO BUDYNKU W POSTACI FILARA.CO WYBRAĆ?. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "balkon" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.nisza w ścianie budynku - krzyżówka..

Hasło do krzyżówki "Często w postaci rymowanej historyjki" Poniedziałek, 27 Kwietnia 2020.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez .wnęka balkonowa otwarta na zewnątrz ★★★ MAKATA: dekoracyjna tkanina na ścianie ★★★ MIHRAB: wnęka w meczecie wskazująca kierunek Mekki ★★★★★ sopelek: WCINKA: wnęka w górniczym wyrobisku ★★★★ eliza: FRAMUGA: wnęka z pamięcią operacyjną komputera ★★★★ dusia_str: GLAZURA: płytki na ścianie .wnęka w górniczym wyrobisku ★★★★ eliza: FRAMUGA: wnęka z pamięcią operacyjną komputera ★★★★ dusia_str: KUBATURA: objętość budynku ★★★ TOKONOMA: w japońskich mieszkaniach: wnęka w ścianie, ozdobiona kwiatami ★★★★★ bachaku1: ROZBIÓRKA "śmierć" budynku ★★★ WENTYLACJA: nawiew powietrza do budynku .Hasło krzyżówkowe "wnęki w ścianie" w słowniku szaradzisty.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "nisza w ścianie budynku": WNĘKA FRONTON TYNK WYKUSZ GZYMS OTWÓR OKŁADZINA FRYZ WGŁĘBIENIE FASADA ELEWACJA WNĘKI OKNO ATTYKA FRONT ZRĄB WĘGIEŁ ZRĘB NAROŻE LICO.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "wnęki w ścianie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło krzyżówkowe "wnęka" w słowniku krzyżówkowym.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt