Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki

Pobierz

Lasse i Maja od lat marzyli o tym żeby się dowiedzieć jak wygląda praca dziennikarzy.. Zobacz więcej.. Ewa.. Podeszli bliżej zamku.. I rodzicom i babci bar-dzo smakowała sałatka Zosi.. Wstaw przecinki w odpowiednie miejsca, zgodnie z regułami interpunkcji.. Od Strony jeziora budowla rzeczywiście wyglądała jak średniowieczny zamek do którego prowadził kamienny most przerzucony nad czymś co dwieście lat temu mogło zostać nazwane fosą a teraz było porośniętym trzciną rowem.Przepisz tekst do zeszytu wstaw brakujące przecinki Słońce świeciło mocno i coraz trudniej było siedzieć na lekcjach.. Wstaw przecinki w odpowiednie miejsca, zgodnie z regułami interpunkcji.. Polub to zadanie.. Przepisz tekst do zeszytu, wstaw brakujące przecinki - Zadanie 4: Myśli i słowa 1.Język polski- szkoła podstawowa.. Wstaw brakujące przecinki.. Zadanie.Przepisz tekst do zeszytu.. Do czerwonych zielonych i białych warzyw dorzuciła żółtą kukurydzę i przyprawy.. Myślał już o wakacjach wygrzewaniu się na słońcu pływaniu i wycieczkach rowerowych więc nie słyszał pytania.. 4 - strona 321.. Wstaw brakujące znaki interpunkcyjne ( przecinki, kropki, myślniki, średniki, dwukropki, wykrzykniki.. Ponieważ zaczął padać deszcz zasunęliśmy namiot by nie nalało się do środka.. W pierwszej chwili była przerażona później gdy zobaczyła kto to jest zadrżała o jego bezpieczeństwow końcu zaś poczuła wstyd uświadomiwszy sobie że z pewnością Romeo .Przepisz tekst, wstawiając brakujące przecinki Zosia przygotowała sałatkę ogórki pomidory rzodkiewkę i szczypiorek..

Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.

chociaż noc była parna i bezwietrzna, wszędzie dokoła niewidoczne drzewa wzdychały z cicha.. Rano poszła do sklepu i kupiła wszystkie brakujące składniki.. Question from @Zuziaces - Szkoła podstawowa - PolskiWstaw brakujące - Zadanie 5: Nowe Słowa na start!. Myślał o wakacjach więc nie słyszał pytania.. Wstaw brakujące znaki interpunkcyjne ( przecinki, kropki, myślniki, średniki, dwukropki, wykrzykniki.. Polub to zadanie.. - Uważaj bo naZADANIE & Na placu zebrała się grupa ludzi.Przepisz tekst do zeszytu.. Proszę bardzo o pomoc.. Question from @SeVicia - Gimnazjum - PolskiPrzepisz tekst do zeszytu, wstawiając brakujące przecinki.. Proszę bardzo o pomoc.. Znała te sieci marketów, więc znalezienie półek z potrzebnym produktami nie sprawiło jej żadnego problemu.. Zobacz więcej.. Ewa.. Zadanie.. pliss na JUTRO.Przepisz tekst do zeszytu.. Mieliśmy dość jedzenia żeby nie wychodzić przez cały dzień ale chcieliśmy poznać okolicę dlatego liczyliśmy że szybko przestanie padać.Odpowiedź: Kiedy Krzyś przeprowadził się do innej dzielnicy, poczuł się bardzo samotny.Szybko jednak zapoznał się z mieszkańcami bloku.Znalazł przyjaciela.. Przepisz tekst do zeszytu.. Zadanie 1: Przepisz podany tekst do zeszytu..

- Uważaj bo naZADANIE & Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.

Dam 5 za każdą odpowiedź.. Wstaw brakujące.. I ciągneła wywód przedkładając sprawę księżycowi i gwiazdom póki Romeo nie wyłonił się z cienia i nie stanął nad balkonem.. Od Strony jeziora budowla rzeczywiście wyglądała jak średniowieczny zamek do którego prowadził kamienny most przerzucony nad czymś co dwieście lat temu mogło zostać nazwane fosą a teraz było porośniętym trzciną rowem.Przepisz tekst do zeszytu wstaw brakujące przecinki .. Zadanie.. Bardzo zżył się też z nietypową rodziną Jagodzińskich oraz polubił jej koty.Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. - Uważaj albo wpiszę Ci uwagę.- Nawet w ostatnich dniach roku szkolnego nie dają człowiekowi spokoju- pomyślał rozżalony Pls daję najjj .. Zadanie 1: Przepisz podany tekst do zeszytu.. Wstaw brakujące przecinki.Podeszli bliżej zamku.. Odpowiedź Guest.. Merry podniósł głowę.Przepisz tekst do zeszytu.. Zosia przygotowała sałatę ogórki pomidory rzod-kiewkę i szczypiorek.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wstaw brakujące przecinki.. Wstaw brakujące przecinki.. Przepisz tekst do zeszytu.. Lasse i Maja od lat marzyli o tym żeby się dowiedzieć jak wygląda praca dziennikarzy.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2013-09-07 13:08:04; Wstaw brakujące przecinki.

Po powrocie do domu .Przepisz do zeszytu podane zdanie i wstaw brakujące przecinki ( 13 zadanie).. Na placu zebrała się grupa ludzi.Język polski- szkoła podstawowa.. I rodzicom i babci bardzo smakowała sałatka Zosi.. Wszystkie warzywa starannie umyła pokroiła i wrzuciła do salaterki.. Przepisz tekst do zeszytu i wstaw brakujące przecinki.. Wszystkie warzywa starannie umyła pokroiła i wrzuciła do salaterki.. Do czerwonych zielonych i białych warzyw dorzuciła żółtą kukurydzę i przyprawy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt