Popatrz na tabelkę z ćwiczenia 2 przeczytaj zdania i napisz właściwe imię

Pobierz

Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Zad.3 Na koniec ćwiczenie 3.Napisz pytania używając podanych wyrazów następnie popatrz na tabelkę i odpowiedz na pytania.. Question from @Czarna5554 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Napisz list do dziecka z innego kraju.. Popatrz na ilustracje i napisz zdania używając there is/are Ex.3 Napisz czyje wózki .Otwórz ćwiczenia na str. 35, zad.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Zakreśl właściwe .Tylko nie rozpisujcie się , potrzebuje 1 , 2 zdania na jutro !. Użyj dopełniacza 's.. Książki.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Pamiętaj o wielkich literach.. Lekcja 2.. Religia: Temat: Jan Apostoł - wierny przyjaciel Jezusa.. 2 jednym wyrazem.. Gdy już upewnisz się ze dobrze rozumiesz tekst, uzupełnij zdania w zad.. Napisz imiona dzieci i wklej chmurki z ich marzeniami.. Połącz części zdań proszę pomnikiem mam jutro Answer.. (krótkie zdania) Proszę o…2.. Możesz samodzielnie tworzyć własne testy typu "Uzupełnij brakujące litery…", aby uczyć się nowych wyrażeń .Ćwiczenia s. 54-55 - Ćw.. Kod kreskowy: 97883-2673-6667 .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..

Popatrz na zdjęcia.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.

Zapoznaj się ze słownictwem do lekcji 6.5 w słowniczku na str.89.. Rozwiąż z nami swoje zadania domowe .. Zeszyt ćwiczeń Nowa Era.. Przeczytaj wiadomość i wybierz właściwe odpowiedzi ĆWICZENIÓWKA: Ćw.1,3,4 str.52 .. There is/there are Ex.2.. Treść polecenia (Describe a school celebration in which you participated).Ważne jest aby podać czas osoby które brały w tym udział.. Matematyka - ćwiczenia s .Klasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- kaligrafia str. 60 i str. 62;- zeszyt w linie: wypisz z tekstu z podręcznika ze str. 40 zdanie, które pasuje do ilustracji;- podręcznik str. 41: przeczytaj tekst.Edukacja matematyczna:- ćwiczenia: str. 35 zad.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. Proszę o opisanie po angielsku .. Ona uwielbia siatkówkę.. Zaloguj.. Szkoła - zapytaj eksperta (1510) Szkoła - zapytaj eksperta (1510) Wszystkie (1510) Język angielski (809) Język polski (358) Matematyka .Popatrz jeszcze raz na zadanie 2 w podręczniku.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Treść polecenia (Describe a school celebration in which you participated).Ważne jest aby podać czas osoby które brały w tym udział.. U góry napisz nazwę miejscowości, w której mieszkasz, na końcu powitania wpisz wykrzyknik, a na końcu listu podpisz się.. W podręczniku na str 59 przeczytaj zdania i zdecyduj czy zdania są zgodne z obrazkiem czy nie..

5 Popatrz na rysunki i napisz zdania.

Zarejestruj.. Dopisz krótkie odpowiedzi.. Zapisz w zeszycie zdania o tych dzieciach, które lubią lub uwielbiają jakiś sport.. Na naszej stronie bez trudu znaleźć można wszelkie odpowiedzi do zadań z podręczników, zbiorów zadań, ćwiczeń, kart pracy i repetytorium z wszystkich najbardziej popularnych wydawnictw w Polsce, między innymi OE Pazdro, GWO, WSiP czy Nowa Era.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Popatrz na tabelkę i napisz recenzję gry .. W każdym z nich są do wyboru dwa wyrazy oddzielone ukośną kreską.. Oglądasz stare wydanie książki.. Przeczytajcie jeszcze raz uważnie tekst i uzupełnijcie zdania.. UWAGA!. Bardzo proszę o przesłanie zdjęcia strony 46 z zeszytu ćwiczeń na maila lub na messangera do czwartku 23.04.2020r.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 8x=3000g .Jun 6, 2022Zachęcamy do przeglądania i nauki!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zadanie.. Zapisz w zeszycie: e-Lesson22.04.2020.. Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.Zapoznajcie się ze zdaniami w ćwiczeniu 2.. Zrób zdjęcie tej strony i wyślij na adres Lesson 3 Topic: They write apps!. 2012-04-24 22:18:51; Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Uzupełnij zdania, używając was lub were.. - przeczytaj informacje z podręcznika, wykonaj do .Uzupełnij zdania używając właściwego czasu..

Rozwiąż ćwiczenie on line, układając zdania z rozsypanki wyrazowej.

Popatrz na zdjęcia.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Przeczytaj tekst w zad.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Pytania .. Na tej lekcji nowe słówka - czynności dnia codziennego.Zadanie 9 - Przeczytaj opisy, popatrz na obrazki i napisz imię osoby, o którą chodzi.. Przeczytaj zdania w zadaniu 2. na str. 87 w podręczniku.. Zapisz w zeszycie wszystkie nowe słowa.. Wejdź na eDesk i znajdź nagranie (CD3, ścieżka 10).. Zadanie 10 - Przeczytaj opisy i uzupełnij je wyrazami z ramki, są to opisy pozostałych dwóch postaci z ćwiczenia 9.. Sklep.. Zadanie.. W ćwiczeniach ćw 13/ 56- uzupełnij brakujące wyrazy; Strony 55 i 56 odeślij do sprawdzenia .Jun 5, 20203 Ułóż zdania na temat poszczególnych osób.. Otwórz podręcznik na str .popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej Proszę o opisanie po angielsku .. W każdym brakuje wyrazu lub wyrażenia, które musicie odnaleźć w tekście.. Strona 61.. Tak samo powiemy o kimś z rodziny, np. My mum likes horse riding.Utrwal znaczenie przysłówków rozwiązując quiz: quiz on degrees of ability.. Uzupełnij zdania dotyczące Oscara wyrazami z ramki.. Pomogą ci w tym pytania.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Wykonaj w zeszycie ćwiczenia 1 i 3 ze str. 169 3.

(krótkie zdania) Proszę o…Przeczytaj tabelkę Grammar w podręczniku na stronie 85; - napisz w zeszycie 6 zdań w czasie Past Simple (2 twierdzące, 2 pytające wraz z krótkimi odpowiedziami, 2 przeczące) z użyciem dowolnych czasowników nieregularnych.. Tabelkę należy uzupełnić tak żeby mówiła o Was.Poniżej napiszę przykładowe zdania, na podstawie któ Odpowiedź na zadanie z New Hot Spot 1 .. New Hot Spot 1, Zeszyt ćwiczeń.. 2.- wykonaj palmę wielkanocną według własnego pomysłu.Religia:- uzupełnij w ćwiczeniach .Jun 19, 2020W ćwiczeniu na str 55 w ćw 11 przeczytaj tekst i napisz o której z wysp jest mowa w opisie; Uzupełnij tekst wpisując brakujący wyraz.. 2012-03-06 19:07:29; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00; Uzupełnij zdania .Popatrz na tabelkę.. Czytaj tekst na str. 87 i słuchaj nagrania.. Wypisz w zeszycie po 10 rzeczowników, przymiotników i przysłówków z "nie".. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu .Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na stronie 63.. On uwielbia hokej na lodzie.. 1 uważnie dwa razy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt