Opisz wydarzenie ze swojego zycia

Pobierz

Mój wirtualny zwierzak!. Zatrzymywali się, wytykali palcami i głośno się śmiali.. "Tak jak z dziennika".. Zjadłam śniadanie.. Mają swój znak (+) - rozkosz, przyjemność, zadowolenie lub (-) - cierpienie, przykrość, niezadowolenie.. proszę napiszcie o swoich przygodach oczywiście naj.. Bardzo proszę napiszcie mi to a ja się odwdziencze.. 1 Obserwuj autora Dodaj do .. Gdzie powinieneś wyprawić swoje przyjęcie urodzinowe?. Przedstaw myśli, emocje i przeżycia.. W liście do kolegi możesz pozwolić sobie na luźne "Cześć" lub "Siemanko!. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.. Zdrada, kłamstwa, wielka miłość, macierzyństwo i uzależnienia.. Święta Bożego Narodzenia budzą w nim irytację.. Zaraz po tym mama z tatą dali mi olbrzymie pudło, na którym ruszała się pokrywka.Opisz jeden dzień z twojego życia.. Wstałam, ubrałam się.. 2011-01-14 18:15:46Przydatność 50% To było przerażające wydarzenie Pewnego dnia niespodziewanie znalazłam się na środku szerokiej ulicy.. Emocje, silne wzruszenie, podniecenie, przeżycie - związane z tym, że człowiek jest systemem reagującym na siebie i na swoje stosunki z otoczeniem.. Data i nazwa miejscowości, z której wysyłasz list (w prawym górnym rogu).. Nie znosi ludzi, woli spędzać czas w samotności.. Rano obudziło mnie krzątanie mamy w kuchni.. Przeczytaj koniecznie!To był niesamowity dzień, gdyż obchodziłam moje siódme urodziny..

Opisz najważniejsze wydarzenia ze swojego życia?

ale to juz zrobie sama.jak mi w opowiadaniu pomozecie.. :) wydarzenia*wydarzenie.Opisz jedno wydarzenie z życia Maryi Na podstawie Pisma Świętego 2012-05-29 21:09:23 W formie kartki z pamiętnika przedstaw jakieś interesujące wydarzenie ze swojego życia .. Chodziłam, śpiewałam, to był niewątpliwie powód mego dobrego humoru.. Często między nim, a innymi dochodziło do bójek.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz zabawne zdarzenie (wydarzenie ze swojego życia)Zauważyłam,że Leon jest dziwnie spokojny, cały dzień udaje,że śpi, nie interesują go poszukiwania.. Wydarzenia moga być fikcyjnee .. Czy znasz różnice między .. Byłam odpowiedzialna za grupę, w końcu byłam ich przewodnikiem.Opowieść wigilijna to utwór opowiadający o wewnętrznej przemianie głównego bohatera - Ebenezera Scrooge'a.. Dookoła spacerowali ludzie, jeździły samochody.. :D nie chodzi o to by wypowiadać się o swoim życiu to nie musi być wasze życie tylko jakiś pomysł na coś .. objętnie o czym , byle by było !. Zastosuj formę pamiętnika Wtorek, 17.01.12r.. Opowiada o swoich niezwykłych umiejętnościach w postępowaniu z kobietami , między innymi o swoim spojrzeniu któremu nie oprze się żadna niewiasta.. Question from @Kinia123456789101112 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzydatność 70% Emocje..

za najciekawszą :):)Opisz w dzienniku ważne wydarzenie ze swojego życia.

Od 4 do 10 zdań.. Cześnik obiecuje nagrodzić Papkina za jego przysługę.Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Ja bym chciała opisać urodziny mojej młodszej siostry kasi.. Wywoływane są przez różne czynniki, a reakcje .opisz kruciotko geneze trenów jana kochanowskiego Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: tulipann4 9.4.2010 (22:13) napisz list opisujacy jeden dzien z twojego zycia do swojego nauczyciela ( moze Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 12.4.2010 (18:12)TodayOpisz (w formie wspomnienia) jedną z wycieczek nad jezioro Świteź.. "Dzień dobry, kocham cię, już posmarowałem tobą chleb".. Question from @iza111510 - Szkoła podstawowa - PolskiPan Tadeusz - opracowanie Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z inną postacią z lektur obowiązkowych, w czasie którego jeden z nich przedstawi wydarzenie ze swojego życia.. savageskurviel 2 lata temu.. Jest on skąpym, chytrym kupcem.. Sama schowałam się na strychu i wyglądałam przez okno, czekając na małego złodzieja.Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. To był dzień jak każdy inny.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-11-29 15:24:15opisz wydarzenie ze swojego życia coś dobrego coś co możesz dobrze o sobie powiedzieć 2 strony w zeszycie 1 Zobacz odpowiedź Reklama .Swoją najwiekrzą przygodę przeżyłem podczas wakacji wyjeżdzając wraz z rodzicami na dwu tygodniowy urlop do Tunezji, do miasta Susse.Pewnego słonecznego dnia wraz z całą grupa wyruszyliśmy na najwiekrzą pustynię świata-Saharę.Podczas drogi zwiedzaliśmy wydrążone w skale domy mieszkających tam ludzi-Berberów.Oglądaliśmy ich mieszkania , probowalismy ich potraw.Byliśmy także w rujnach rzymskiego Koloseum.Przemierzaliśmy wyschnięte słone jeziora, góry o księżycowym .Łukasz, bo tak nazywał się przybyły, początkowo wydawał się nieśmiały i grzeczny..

Byłam zdezorientowana, nie wiedziałam, co zrobić.Ciekawe wydarzenie z twojego życia?

Był upalny dzień, pomimo niedawnej ulewy.. Strasznie wiało, w nocy też.. Mój.Nov 29, 2021W drodze do szkoły spotykam wielu ziomków z klasy, niektórzy przyjeżdżają rowerami, skuterami inni samochodami a reszta beruje pod górkę na piechotę.. Postanowiłam całą rodzinę wyprosić z domu, aby wyszli poza ogrodzenie i poszli na spacer, na co z niechęcią przystali.. Będe bardzo wdziecznaa :).. Przekonaj się, z jakimi problemami i trudnościami losu przyszło się zmierzyć osobom takim jak ty.. Poszłam zobaczyć, co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort, a na nim 7 świeczek.. Wstęp Formuła powitania (Grzeczna i odpowiednia dla adresata.. Założyłam buty, kurtkę, czapkę wzięłam plecak i wyszłam na dwór.. Wiatr pchał mnie do domu, pomyślałam, że powinnam wrócić do.. poleca 85 %.Interesują cię perypetie i problemy innych ludzi?. Wszyscy byli wpatrzeni we mnie, nerwowi, z dziwnym wyrazem twarzy.. Jeden dzień w którym wydarzyło się coś ciekawego ^^.. Jednakże w tydzień później, kiedy zdążył oswoić się z nową szkołą, pokazał swoje prawdziwe oblicze.. blagammm pomocyyy blagammm.. Ze wstydliwego chłopca zamienił się w niezwykle niegrzecznego łobuziaka.. Plis.. :D. Question from @paulina5525 - Szkoła podstawowa - HistoriaOpisz takie wydarzenie ze swojego życia, które mogłabyś zakończyć słowami: Wtedy zrozumiałam, że każdy jest dla wszystkich, że i ja jestem komuś potrzebna..

Autor Aleksander Fredro Autorem opracowania jest: Piotr Kostrzewski.W formie pamietnika opisz 5 dni ze swojego zycia .

Przygotowaliśmy dla ciebie poruszające i chwytające za serce prawdziwe historie.. Wchodząc do naszej żółtej szkoły, wraz z koleżankami, widzę wiele znajomych twarzyczek, a w szatni oczywiście naszych kochanych chłopaków , którzy zajmują się codzienną czynnością, czyli spisywaniem .Papkin jest tak bardzo pewny siebie ,że wprost zapewnia Cześnika ,że Podstolina należy już do niego.. Potrzebuje gotowego zadania.mi to nie robi roznicy jakiekie,chce cokolwiek.. ;)Nie wiem ale to na Historie.jestem w 1 gim.. i na koncu mam wymienic źródła hist.. Autokar- szumna nazwa jak na puszkę na kółkach.. Szliśmy polną drogą; autokar ugrzązł w błocie jakieś pięć kilometrów wcześniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt